חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
שיני חירום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מיסים נשים אכיפה בתי עסק

נושא המאמר: "קנית" אישה - שלם מס!
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.ilלאחרונה החלו רשויות מס הכנסה באכיפה מחודשת ונמרצת של העיקרון כי גם על עסקים בלתי חוקיים יש לדווח לרשויות המס ולשלם בגינם מס.

לבית משפט השלום בחיפה הוגשו שני כתבי אישום באמצעות מדור התביעות של פקיד שומה חקירות מס הכנסה בחיפה, בגין עבירות של אי דיווח על פתיחת עסק (עבירה לפי סעיף 215 לפקודה), וכן עבירות של אי ניהול ספרי חשבונות (עבירה לפי סעיף 216 (5) לפקודה) וכן של אי הגשת דוחות שנתיים במועד (עבירה על סעיף 216 (4) לפקודה).

הנאשמים הואשמו בעבירות של סחר בנשים לשם עיסוק בזנות , בסרסרות ובניהול מקום לשם עיסוק בזנות.

כאמור, בעבר נדונה שאלת החיוב במס של "עסקים" בלתי לגיטימיים ובלתי חוקיים, והועלתה הטענה בידי באי כוח הנאשמים כי רשויות המדינה אינן יכולות בכובען האחד (קרי המשטרה, הפרקליטות), לאסור ניהולם של עסקים בלתי חוקיים, ומנגד בכובען השני (משרד האוצר, רשויות המס וכד'), לבקש למסות הכנסות מפעילויות בלתי חוקיות אלה.

בית המשפט קבע, לא אחת, כי אין כל מניעה למסות פעילויות אף שאינן לגיטימיות והמדינה פועלת למניעתן.

דוגמא נוספת ומעניינת למדיניות אגף החקירות בפקיד שומה חיפה, בכיוון של אכיפת פקודת מס הכנסה גם על עסקים בלתי חוקיים, הנו מקרה אשר משרדנו מטפל - בו בייצוג לקוחות אשר נטען על ידי מחלקת חקירות פ"ש חיפה כי קיימו עסק של מתן הלוואות בריבית לעובדים זרים, כאשר מחד נטען כי מדובר בפעולה בלתי חוקית (רשויות משטרת ההגירה פועלות למיגור התופעה והגשת כתבי אישום כנגד המלווים), ובד בבד, רשויות המס מנהלות חקירות פליליות ומגישות כנגד אלו כתבי אישום בגין אי דיווח על עסק והעלמת הכנסות (הכוונה לריבית שנצמחה למלווים בגין ההלוואות שניתנו).


רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!