חיפוש מאמרים

12049 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המדריך האולטימטיבי לקניית קוטל יתושים יעיל ובטוח

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עבירות מס רשויות המס ענישה אי תשלום

נושא המאמר: ענישת עבריין מס
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)
eli-doron@taxlawyers.co.il


לאחרונה ניתן פס"ד בתיק שעניינו רופא ומוהל ( ת.פ 2114/03 מ"י נ' דר' צ'צ'קס), אשר הואשם בעבירות מס, ובהן, אי הנפקת חשבוניות ללקוחות, אי תשלום המס בגין חשבוניות אלה, אי ניהול פנקסי חשבוניות כנדרש, ודיווחים כוזבים לרשויות המס, וכן העלמת מס בסכום של כ- 300,000 ₪, וזאת בין השנים 1997- 2001.

בית המשפט נתח את טענות הצדדים בטיעוניהם לעונש, ושוקל לקולא ולחומרא את השיקולים השונים.

ב"כ המאשימה עתרה להטלת עונש מאסר בפועל על הנאשם, מאסר על תנאי וקנס. ב"כ הנאשם טען כי סכום המס אשר נטען כי הועלם, אינו כה גבוה כפי שטענה המאשימה, וכי יחסית להכנסותיו של הנאשם מדובר בסכום פעוט יחסית. עוד טען הנישום כי חסך זמן שיפוטי בהודאתו, הסיר את המחדלים והוא אדם חיובי התורם לחברה, ובעניין זה אף העידו עדי אופי מטעם הסניגוריה.כן טען ב"כ הנאשם לזכותו כי אין צורך להרתיעו עוד, שכן מעצרו והפרסום הרב אשר היה כרוך בפרשה, די היה בהם כדי להרתיעו באופן מוחלט מלשוב ולעבור עבירות.

בית המשפט אינו נכנס למחלוקת האזרחית שבין הצדדים לעניין קביעת גובה חובו של הנאשם ברשויות מס הכנסה. כך או כך, נקבע, החוב הנטען בכתב האישום העולה על כאמור כרבע מיליון ₪ הנו חמור דיו וכמוהו ככסף שנגזל מכיסו של הפרט.

בית המשפט לא היה מוכן לקבל את טענת הסניגור כי הסכום שהועלם הנו זעום יחסית למחזור הכנסותיו, טענה זו אולי נכונה חשבונאית אך בלתי רלוונטית לחומרת הענישה או לאינטרס הציבורי בדיווחי אמת לרשויות המס.

לאור כל האמור הוטלה על הנאשם שנת מאסר בפועל, 12 חודשי מאסר על תנאי ל- 3 שנים, וקנס כספי בסך 70,000 ₪.


רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!