חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך לבחור צימר

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עונש מאסר עבודות שירות נאשם פלילים

נושא המאמר: עבודות שירות - הטלת עונש מאסר על נאשם שכבר החל בעבודות שירות
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected]    שמור מאמר למועדפים

עבודות שירות


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] ברע"פ 4944/05 הוגשה לבית משפט העליון בשבתו כבית משפט לערעורים פליליים, בקשת רשות ערעור פלילי בעניינו של קבלן עבודות שיפוצים, אשר נגזר דינו לשישה חודשי מאסר בפועל. הערעור הוגש על גזר דינו של בית המשפט המחוזי בבאר שבע (ע"פ 7355/04), אשר הטיל על המערער- נאשם עונש כאמור של שישה חודשי מאסר בפועל, לאחר שזה כבר ריצה עונש של שני חודשי מאסר בדרך של עבודות שירות, בגין אותן העבירות נשוא הערעור. עסקינן במערער-נאשם אשר הורשע בבית משפט השלום בקרית גת (ת.פ 1179/03), כאשר לא היה מיוצג על ידי עורך דין, בגין עבירות על חוק מע"מ של הגשת דוחות כוזבים בהם הצהיר על תשלום אפס, כאשר בפועל נערכו עסקאות החייבות במס על ידו. סכום המחדל בגינו הורשע הנאשם עמד על כ- 123,000 ש"ח. המדינה, באמצעות באת כוחה, תובעת מטעם רשויות מע"מ, ביקשה כי יוטל על הנאשם עונש של מאסר בפועל. לאחר שמיעת טיעוני הצדדים נדון הנאשם בבית משפט השלום לעונש של 3,000 ש"ח קנס, מאסר על תנאי, וחודשיים מאסר בפועל לריצוי בדרך של עבודות שירות, וזאת לאחר ששקל בית משפט השלום לקולתו של הנאשם את העובדה כי הוא עולה חדש, סובל ממחלת נפש, נטול משפחה בארץ ועוד נסיבות מקילות אחרות שטען להן הנאשם. לאחר שסיים כבר לרצות את עונש המאסר בדרך של עבודות שירות, התברר לנאשם באקראי, בעת שסר אל משרדי מע"מ להסדיר חובו, כי המדינה ערערה על עונשו בבית משפט המחוזי בבאר שבע, וכי עקב טעות משרדית של המדינה לא הגיע לידיו כלל זימון לערעור, וכן לא הועבר עותק מבקשת עיכוב ביצוע העונש שנגזר עליו בשלום לידי הממונה על עבודות השירות, כדי שזה האחרון יעכב עונשו של הנאשם עד להחלטה בערעור המדינה. כך יוצא, שהמערער כבר סיים כאמור לרצות את עונשו בטרם שנשמע ערעור המדינה במחוזי. בדיון בבית המשפט המחוזי בו היה המערער מיוצג על ידי סניגורית מן הסנגוריה הציבורית, קבע כאמור בית המשפט המחוזי כי חרף העובדה שהמערער כבר סיים לרצות עונשו, יש להטיל עליו עונש מאסר בפועל של חצי שנה בניכוי החודשיים שריצה בעבודות שירות, קנס ע"ס 15,000 ש"ח ומאסר על תנאי. בגין גזר דינו זה של בית המשפט המחוזי בב"ש, הגיש המערער לבית המשפט העליון בקשת רשות ערעור על גזר דינו זה של בית המשפט המחוזי, באמצעות משרדנו, ובו טען מסכת של טיעונים ובראש ובראשונה, כי כבר ריצה עונשו ושילם חובו לחברה בגין העבירות בהן הורשע, וכן את כל הנסיבות האישיות יוצאות הדופן של המערער והחומרה שבגזר דינו של בימ"ש המחוזי, אשר התעלם מכל טענות המערער כאמור. בית המשפט העליון עיכב את ביצוע עונש המאסר בפועל עד לתגובת המדינה לבקשת רשות הערעור, והורה למדינה להגיב על טיעוני המערער בתוך 30 יום. רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל) טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449 חיפה: שדרות המגינים 58 טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976 רומניה: רח' סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל: [email protected]
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]