חיפוש מאמרים

12030 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מאמרים | מאמר | מנוע חיפוש מאמרים | Article

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ילדים אלימות קשישים פלילים

נושא המאמר: אלימות נגד ילדים וקשישים
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il

בעת האחרונה אנו עדים לתופעה מחרידה הולכת וגוברת של מעשי אלימות, התעללות ושוד של קשישים וילדים. האלימות החריגה לה אנו עדים בעת האחרונה בפשעים מסוג זה היא שונה ממה שהכרנו עד היום ומעצם זאת מחייבת ענישה שונה ממדיניות הענישה שהונהגה על פשעי אלימות כנגד קטינים וחסרי ישע. הצעת חוק שהונחה על שולחן הכנסת על ידי חברת הכנסת אורית נוקד מתעתדת לפעול בנושא זה ולהפעיל יד קשה כנגד פשעים חמורים מסוג זה.

אחד המקרים הזכורים לרעה הוא מקרה איטה פוגל אשר חרוט בזכרוננו בשל האכזריות הלא הגיונית שאפיינה מעשה זה. בערעור שנדון בבית המשפט העליון נענה בית המשפט לבקשת המדינה והחמיר את עונשם של תוקפי הקשישה. כזכור, איטה פוגל נכפתה בדירתה בחיפה כאשר מספר צעירים שדדו אותה בביתה, על גופה נשפכו חומרי ניקוי אשר נמצאו בדירתה ועל גופה כובו סיגריות.

התקיפה החמורה זיעזעה את הציבור בעוצמת הרשע שהייתה מעורבת במעשים. אשר ייושם ללא כל סיבה חוץ מאשר התעללות לשמה. במשך מספר שעות התעללו באיטה פוגל תוקפיה וזאת לאחר שכבר שדדו את כספה.

מקרה נוסף הינו מקרה בו קשישה בת 90 נמצאה חבולה קשות בשיחים בחולון כתוצאה מאלימות שהופעלה כנגדה במשך שוד. נוסף למקרה זה ולמקרה איטה פוגל לצערנו ישנם לא מעט מקרים בעת האחרונה המתעדים תקיפות של קשישים. נראה כי בנושא זה נחצה קו אשר בעבר היה קו אדום, אפילו לפושעים.

המדינה סגרה בשנת 2007 לפי דבריו של ראש הממשלה אהוד אולמרט כ500 תיקים בהם מעורבים חסרי ישע וזאת מתוך חוסר עניין לציבור. המגמה המתגברת באכזריות התקיפות ובתדירותן הביאו להצעות חוק מסוג זה שבאות להחמיר עם אותם תוקפים.

קורבנות נוספים לאלימות אכזרית וחסרת הגיון הם ילדים. ממש בימים האחרונים אנו עדים להתעללות בקטינים באלימות שלא הייתה מוכרת לנו כלל. תופעות של גילוי עריות ותקיפת ילדים הפכה לחרדתנו לסוג של שגרה ומדי יום אנו עדים להתעללויות שצפות על פני השטח. לדוגמה אישה מבית שמש אשר הכתה את 12 ילדיה, ובנוסף נחשדת אותה אישה כי אנסה את ילדיה.

התאורים המזעזעים הללו הם המקרים אשר מגיעים לתקשורת אך אם זאת קיימים לצערנו מקרים אשר אינם מדווחים לרשויות.

הצעת החוק באה להחריף את העונשים המוטלים על פשעים מסוג זה לכדי מאסר בתוספת של שנה על המאסר המוטל כיום, בין 3-7 שנים לפי סוג התקיפה, ובנוסף בא לגזור עונש מאסר בפועל או מאסר על תנאי בטעמים מיוחדים.
ברוכה היא הצעה זו אשר מבטאת את שאת הנפש של הציבור הישראלי מהפשעים הנלוזים הללו ולמרות זאת, הטלת עונש מינימום חובה לאותם תוקפים תבטא באופן אף ברור יותר את אי הסובלנות כלפי אותם תוקפים המחפשים קורבן אשר אינו יכול להילחם על מנת להגן על גופו.רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!