חיפוש מאמרים

11826 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סטטוסים לפייסבוק, איפה הם מסתתרים?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גניבה פיצוי עובד מעביד

נושא המאמר: גניבת חומרי גלם ממאפיה
מאת: אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il    שמור מאמר למועדפים


אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il

אופה שנתפס גונב חומרי גלם ממאפייה בה עבד, חויב לפצות את מעבידו בסכום של יותר מ-85,000 ₪.

לפני כ-3.5 שנים החל לחשוד בעל מאפייה, באחד מישובי הכרמל, כי מהמאפייה שלו נגנבים חומרי גלם. חשדו התעורר לאחר ששם לב כי רכישות חומרי הגלם הינן חריגות ביחס למכירות.

על בסיס חשדות אלה פנה בעל המאפייה לחוקר פרטי על מנת שזה יחקור את הנושא. התוצאות, כצפוי, לא אחרו לבוא.

התברר שבעל המאפייה צדק. ממצאי החקירה אכן אישרו כי מתבצעות גניבות, וכי המקור לגניבות הוא לא אחר מאשר אחד האופים העובדים במקום.

המשך המעקב אחר הסחורה הגנובה גילה כי העובד הסורר נהג למכור את הסחורה למאפייה אחרת, ובנוסף התגלה כי אותו עובד שקוע בחובות כבדים עקב הימורים.

בשלב זה עימתו החוקרים את העובד עם הממצאים שנתגלו, והוא אישר את החשדות המיוחסים לו, ואף הודה כי הדבר נמשך כבר חודשים רבים.

על אף גילוי מעשה הגניבה, ולאור הנסיבות, הסכים בעל המאפייה להמשיך ולהעסיק את העובד מתוך כוונה לתת לו הזדמנות להחזיר את שווי הגניבה. למרות זאת, לאחר זמן קצר הפסיק העובד את עבודתו במקום.

מכיוון שכך, הגיש בעל המאפייה, באמצעות משרד עורכי דין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, תביעה לבימ"ש השלום בחיפה, ובה בקשה לחייב בתשלום בגין הגניבה, עבור כל התקופה המדוברת, הן את העובד, הן את המאפייה שנהגה לקנות ממנו את הסחורה הגנובה, והן את בעלי אותה מאפיה, בטענה שהכל נעשה תוך ידיעה ברורה שמדובר היה בסחורה גנובה.
השופט דחה את גירסת המאפיה האחרת (אשר רכשה את הסחורה הגנובה) לפיה הם קנו סחורה מאותו עובד רק במקרה אחד, וכמו כן, נדחתה גרסתם לפיה לא היתה להם כל ידיעה על כך שהסחורה שנקנתה על ידם היתה גנובה, שכן, לעניין שתי הטענות הנ"ל, ההוכחות שנאספו ע"י החוקר הפרטי הוכיחו חד משמעית שמדובר בשקרים. כאמור, בפסה"ד שניתן לאחרונה חויבו הנתבעים לשלם לתובעת סך של יותר מ-85,000 ₪ בגין הנזק וההפסדים שנגרמו.רמת גן: רח' החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל': 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל': 04-8526693 פקס: 04-8555976
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
eli-doron@taxlawyers.co.il


www.taxlawyers.co.il
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עו"ד - ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח) eli-doron@taxlawyers.co.il שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!