חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
• רצפות עץ של תומר פרקט הן בין המוצרים הקלים ביותר לניקוי לעומת ריצופים אחרים, לא אחת נשאלת השאלה אי...

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: החזרי מס הכנסה החזרי מס לשכירים החזרי מס החזרי מס עקב הפסדי בורסה

נושא המאמר: החזרי מס על הפסדי נירות ערך-החזרי מס הכנסה
מאת: משה שפילר-רו"ח, מנכ"ל מקסימוס4יו maximus4u   שמור מאמר למועדפים

בעקבות הרפורמה במס הכנסה, הוטל מס על רווח הון בבורסה בשיעור 20% החל משנת 2003, השנים 2003-2007 התאפינו ברובם בעליות שערים, אשר הניבו למשקעים רווחים רבים, ושולם מס בגינם. בשנת 2008, בעיקבות המשבר העולמי וקריסת הבורסות בכל העולם, נגרמו למשקיעים הפסדים רבים. אולם, משקיעים רבים לא שמו לב שנוצר להם "נכס מס" הכונה הינה שכאשר הבורסות ישובו לעלות יהיה אפשר לקזז את הרוחים שנוצרו כנגד הפסדי העבר. על מנת להנות מקיזוז ההפסד יש לבקש מהבנק או מבית ההשקעות שינפיק עבורכם טופס 867, המצין את הרווחים/הפסדים שנוצרו באותה שנת מס. יש לשים לב שיתכן והבנק ניכה לכם מס בעבור רווחים בשנת המס, אולם כשהפסד מנירות ערך נוצר לא הוחזר המס ששולם, עקב הבעיה הנ"ל קורה שהמשקיע משלם מס למרות שלא הרויח, בנוסף ניתן להעביר את יתרת ההפסד לשנה הבאה, לצורך קיזוז רווחים עתידיים.

www.maximus4u.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י משה שפילר-רו"ח, מנכ"ל מקסימוס4יו maximus4u שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!