חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
התחממות גלובלית - עניין גלובלי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: טיסות הדרכה טיסת הדרכה רשיון טייס אזרחי לימודי טיסה

נושא המאמר: טיסת הדרכה - רשיון טייס אזרחי - טיסות הדרכה - לימודי טיסה
מאת: אורן גבעוני   שמור מאמר למועדפים

תנאי קבלה לקורס כל אדם מעל גיל 17 שבריאותו תקינה, אין לו עבר פלילי הכולל עבירות "שיש עימן קלון" (עבירות תעבורה, בניה בלתי חוקית וכיוב' אינם נחשבים כ"עבירה שיש עמה קלון") רשאי ללמוד לטוס ולקבל רשיון טיס פרטי. פרופיל מדריך התכונה החשובה ביותר אצל מדריך טיסה היא היכולת שלו להעביר חומר בצורה ברורה ומובנת לחניך. התכונה השניה בחשיבותה, היא סבלנותו ונכונותו האישית של המדריך להקדיש זמן לחניך, מחוץ לזמן הטיסה, על הקרקע, לתדריכים מפורטים, לתחקירים מדוייקים, לתשובות מפורטות לשאלות החניך. הטייס לעתיד חייב להרגיש נוח עם מדריך . טיסת היכרות במסגרת התדריך, יקבל הטייס-לעתיד הסבר מקיף על מערכות המטוס, אופן ההפעלה שלהם, וכן הסבר הנוגע למכשירי הטיסה הרלבנטיים, בסיום התדריך, ניכנס למטוס ונצא לטיסה, שכולה תבוצע על ידי הטייס לעתיד, לפי הנחיות המדריך, ובפקוחו הצמוד. קורס טייס פרטי איך לומדים להיות טייס? כמה זמן לוקח ללמוד לטוס או להטיס מטוס? מה צריך לעשות בשביל לקבל רשיון טיס אזרחי? מה כולל קורס טייס אזרחי? קורס טייס מסחרי טייס המבקש להוציא רשיון טיס מסחרי חייב להחזיק ברשיון טיס פרטי לפחות. טייס המבקש להוציא רשיון טיס מסחרי חייב שיהיו רשומות ביומן הטיסה שלו ב-Log Book מינימום של 250 שעות טיסה. קורס מדריכי טיסה רשיון מדריך טיסה מוסמך ( Certified flight insructor ) מאפשר לך להכשיר חניכי טיס לקבלת הרשיונות השונים. זהו השלב בו אתה, כטייס, מתחיל להעביר מנסיונך לאחרים והופך אותם לטייסים מוסמכים


טיסת הדרכה - רשיון טייס אזרחי - טיסות הדרכה - לימודי טיסה

www.israflight.com/84159/טיסות-הדרכה


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אורן גבעוני שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]