חיפוש מאמרים

12035 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רכישת מגרש לשם בניית דירה מוכרת לעניין פטור ממס במכירת דירת מגורים שניה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קורסים פוליטיקה מכללה

נושא המאמר: לוביסט במאבק
מאת: תמיר האס   שמור מאמר למועדפים

כאשר מדובר בניהול מאבקים ניתן לדבר על 3 זירות רלוונטיות:
הזירה המשפטית - תפקידה לאתר ולהשיג את הזכויות הרגולטוריות והחוקיות ללקוח ולקבוע לבעל האינטרס את "גבולות המשחק" מבלי שיעבור על החוק.
הזירה התקשורתית לה שני תפקידים,הראשון: חשיפת המאבק וגיוס דעת קהל אוהדת. השני: יצירת מוטיבציות פעולה בהתאם לאינטרס הלקוח בקרב מקבלי ההחלטות והשחקנים הרלוונטיים.
זירת הלוביסטים המתקיימת בבניין הכנסת, ובה פועלים ישירות מול מקבלי ההחלטות. זירה זו פחות ידועה ומטרת פעילותה היא הנעת מקבלי ההחלטות בהתאם לאינטרס הלקוח. לדוגמא: קידום חוק, או מניעתו. כשמדובר בהנעת חברי כנסת לתמיכה ביעד או מאבק, פעילות משפט ותקשורת לא מספיקה. הבעיה היא שיועצי תקשורת רבים חוששים מתחרות ואינם מיידעים את הלקוח בחשיבות לשכירת לוביסט. לא פעם אנו רואים סיקור נרחב ותמיכה ציבורית במאבק, אך בסיכומו של יום המטרה לא מושגת. דבר שהיה יכול להימנע לו נשכר לוביסט לו היכולות לנתב את המאבק להחלטה מחייבת.

באינטראקציה בין יועצי התקשורת ללוביסט, מקומם של יועצי התקשורת הוא קירוב דעת הקהל לתוצאה המבוקשת ללקוח במטרה שהמסרים והיעדים שהגדיר הלוביסט, יגיעו למקבלי ההחלטות. בצורה זו מקבלי ההחלטות יבינו מה הצפייה הציבורית ואיזה החלטה תעניק להם נקודות זכות.

עולה השאלה, האם פעילות תקשורתית צריכה לבוא לפני לובינג או אחרי? התשובה אינה חד משמעית, לעיתים צריך להתחיל עם פעילות שדולה, ורק אחר כך להדליף מידע לתקשורת, ולעיתים דעת הקהל היא שתניע את מקבלי ההחלטות, במקרה כזה ניתן להעביר מסרים כבר בהתחלה. יש לזכור שתמיכה ציבורית היא תלוית זמן ויש לנצלה בהתאם.

פעילות הלוביסט כוללת תהליך מקדים הכולל מידע מודיעיני,סימון יעדים, ניתוח האינטרסים של השחקנים והפוליטיקאים ברמה האישית והמפלגתית, וניתוח מהלכים פוליטיים יום יומיים. יש לזכור העובדה שהלוביסט מכיר באופן אישי את השחקנים הרלוונטים מהווה יתרון. על אף שרבים אינם מודעים לתפקיד הלובינג, ידוע כי בשנים האחרונות בכל מהלך ציבורי\עסקי משמעותי, היו הלוביסטים ראש החץ שהטווה את היעדים, והכריעו את הקרב.( לדוגמא בפעולות הקשורות לקדמה טכנ' או לאיכות הסביבה)

בחודש יוני הקרוב יפתח קורס ראשון מסוגו במכללת רמת גן בתחום הלובינג וקשרי ממשל. המנהל המקצועי של הקורס ניר קלינר מנכ"ל "קלינר אסטרטגיה ולובינג" יעביר את הקורס עם צוות משרדו. תכני הקורס יעסקו באופן תיאורטי ומעשי בלובינג, עבודת הכנסת, עבודת העוזר הפרלמנטארי, אסטרטגיות של מאבקים, ועוד. במסגרת הקורס יפגשו הסטודנטים עם חכי"ם ויתנסו בפעילות לובינג ממשית. לאתר הקורס ניתן ללחוץ על הלינק:www.rgc.co.il/index.php3?page=4&render=1&action=sidlink&stid=1150


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י תמיר האס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!