חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פינוי בינוי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ריפוי של מלאכים היכלות רוחניות טיפול אנרגטי

נושא המאמר: המחסנים הקוסמיים - מתוך הספר "ריפוי של מלאכים"
מאת: מרגלית זהר אילון   שמור מאמר למועדפים

ריפוי של מלאכים


המחסנים הקוסמיים חשוב עד כמה נפלא היה לו יכולת לגשת למכולת השכונתית ולרכוש שם אריזה של אנרגיית אהבה. או אולי שקית של אומץ… או קופסת שמחה ועליצות…ושמא קצת מרץ, תקווה והרבה…. תשוקה… אח… איזה חלום! אם הרעיון מתאים לך ואתה מתענג עליו, דע שהוא אינו בגדר חלום! המציאות אפילו טובה מן החלום: מצרכים כאלה קיימים גם קיימים. ולא במכולת השכונתית אלא ממש במקום בו אתה נמצא כרגע. וטוב מזה – הם אינם עולים לך פרוטה, הכל בחינם, בשפע ובלי טרחה. המחסנים הקוסמיים הנם מאגרי אנרגיה, שבעה במספר. אני אביא כאן שישה מתוכם. המדריכים שלי בקשוני שלא לפרסם עדיין את השביעי. (הוא נגיש רק לבעלי זכאות בדרגה רוחנית גבוהה במיוחד): מחסן קוסמי של אהבה. מחסן קוסמי של שמחה. מחסן קוסמי של מרץ. מחסן קוסמי של תקווה. מחסן קוסמי של אומץ. ומחסן קוסמי של תשוקה. אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה אינם רק מושגים או רעיונות מופשטים, אלו הן אנרגיות אלוהיות. חסך באנרגיות אלו, או בחלקן, גורם לסבל ומצוקה אצל האדם. הוא קמל, נוטה לדיכאונות ומצבי רוח רעים, חולה בקלות, אינו מאוזן, חסר מנוחה, רעב תמידית, עייף וחסר חיים. היקום מושיט לך יד לעזרה - קח והטען כפי יכולתך. ההטענה פנה בלבך אל המחסנים הקוסמיים ובקש טיפול. ברגע שאתה מתכוונן אליהם – הם נדרכים להקשיב לך ולפעול. למעשה, מופקד על כל מחסן-קוסמי מלאך שומר, עמו אתה יכול לשוחח. טקסט להזמנת אנרגיה: "אני פונה למחסן קוסמי של אהבה ומבקש להטעין אותי באנרגיה הנפלאה שלך עד כמה שאוכל להכיל". בצורה זו של פנייה תשוגר אליך מן המחסן הקוסמי מסה של אנרגיה בהתאם לצרכיך ולגודל החסך שלך. אנרגיה זו נטענת בבת אחת דרך הצ`אקרות. באותו אופן אתה יכול לפנות לכל מחסן קוסמי שתרצה ולבקש אנרגיה. אתה יכול לפנות אל כל ששת המחסנים הקוסמיים באותה הזמנה ולבקשם לטפל בך בו זמנית. טקסט להזמנת אנרגיה מכל המחסנים: "אני פונה למחסנים קוסמיים של אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה ומבקש להטעין אותי באנרגיות הנפלאות שלכם עד כמה שאוכל להכיל". צורה אחרת של הטענה מן המחסנים הקוסמיים היא ביצירת חיבור על ידי ערוצים (כמו החיבור עם ארבעת האלמנטים של היקום). זה מאפשר הטענה לאורך זמן תוך שליטה ומעקב אחר הנעשה. טקסט: "אני פונה אל מחסן קוסמי של שמחה. אני מתחבר אליך ב – 50 ערוצים, ומבקש להזרים אלי את האנרגיה הנפלאה שלך במשך כל היום." כנ"ל אתה יכול, לפי מידת הצורך שלך, להתחבר בו זמנית אל כל המחסנים. טקסט: "אני פונה אל כל המחסנים (של אהבה, שמחה, מרץ, תקווה, אומץ ותשוקה). אני מתחבר אל כל אחד מכם ב – 100 ערוצים ומבקש להזרים אלי את האנרגיות הנפלאות שלכם." אתה יכול להזמין טיפול כזה עבור זולתך. אתה יכול לעשות הסכמים עם המחסנים הקוסמיים ולקבוע אתם טיפולים למשך השבוע או החודש.

margalite.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י מרגלית זהר אילון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!