חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כל ההלוואות שהבנק מסתיר ממך

    קישורי טקסט (לפרטים)
שקט ופסטורליה באיי יוון
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אי שקט קושי להתרכז תחושה של תנועה שיטת גרינברג

נושא המאמר: אי שקט
מאת: דלית גרוסינגר   שמור מאמר למועדפים

אי שקט


כל אחד מאיתנו חווה לפעמים אי שקט בגוף. זהו מצב שבו אנחנו מוצפים באנרגיה. תחושה של תנועה. תנועה פיזית נראית לעין (כמו תנועות רגליים "עצבניות"), תנועה שנחווית בגוף ללא תנועה נראית, תנועה בראש של משפטים בלתי פוסקים, של לבטים, של מחשבות, של זיכרונות, קושי להתרכז, קושי לשבת ("קוצים בישבן"), רצון לתנועה, רצון רב לברוח, ללכת, נרגיש חוסר בפעילות... לא מצאנו את הדרך לנתב את האנרגיה באופן שתשמש אותנו בצורה מתאימה, והיא מתבטאת בצורות שונות של אי שקט. יש אנשים שבמצב זה יעשו פעילות פיזית, ספורט וכדו', יש מי שידבר יותר מידי, יש מי שיריב, יכעס, יש מי שיכתוב, יש מי שיזום, יש מי שיאכל עד להתפקע, או ישקע מול הטלוויזיה עד שאי השקט יהפוך לכובד. אם פנית לתהליך בשיטת גרינברג בשל אי שקט, סביר להניח שלא מצאת את הדרך להפיק מהאנרגיה הזו את מה שרצית. במילים אחרות לא הצלחת להירגע, ועדין להיות אנרגטי. בתהליך בשיטת גרינברג נזהה איך חווית אי-השקט מופיעה פיזית בגוף, אלו אזורים בגוף קשורים לאי שקט. באיזה אופן אזורים אלו "מחזיקים" את האנרגיה. תלמד לעזוב החזקה זו ולאפשר לאנרגיה לזרום בגוף. יחד עם זאת תלמד להפסיק את האווירה שקשורה לאי-שקט. בדרך זו תגלה גם למה קשור אי השקט – האם לעלבון שלא יכולת לשאת, האם תחושת כשלון שלא כאבת, האם לתסכול וכו'. כשתלמד לחוות את מה שיש, לא יהיה עוד צורך באי-שקט, ותוכל לחוות משהו חדש.

www.dalitgr.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דלית גרוסינגר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!