חיפוש מאמרים

11824 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
רשויות המס הישראליות רשאיות לדרוש לבחון הנה"ח ודוחות מס של חברה זרה שבבעלות ישראלים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עסקים משכנתאות לקיחת משכנתא הלוואה בריבית

נושא המאמר: פיגור במשכנתא
מאת: mashkanta-tip.com   שמור מאמר למועדפים

לעיתים נקלעים לוקחי המשכנתא למצב בו אינם יכולים להחזיר את יתרת המשכנתא, להלן מספר עצות בנושא.
1) במקרה ופניתם לפקיד המשכנתאות ונדחתם על ידו, ניתן לפנות לסמכות בכירה בבנק בכתב ולבקש ארכה של חודשיים כדי להחזיר את החוב.
2) אם הבנק מחייב את פריסת החוב בתקופה קצרה, ניתן להשתמש בכרטיס האשראי כדי לפרוס את התשלומים.במקרה זה יחויב הכרטיס בעמלה חריגה על הוצאת יתר.

3) ניתן לפרוש את החוב למספר חודשים ולהחזיר תשלום בתוספת ההחזר החודשי.

4) לאחר פיגור בהחזרים הבנק פונה לעורך הדין כדי לממש את ההוצאה לפועל.במקרה זה ניתן לפנות אל עורך הדין של הבנק ולבקש להגיע להסדר הכולל את תשלום אגרות הטיפול ושכר טרחת עורך הדין שיהיה כלול בהסדר.

5) ניתן לפנות לוועדה בינמשרדית של משרד השיכון ומשרד האוצר והבנק שלכם.במקרה זה יכולה הוועדה להתחשב במצב כלכלי ולהציע הקלות ללווה במצוקה בהתאם לתנאים סוציאליים.

6) ניתן להיעזר בסיוע של עמותות המסייעות ללווים במצוקה, שניים מהעמותות הם:עמותת ידיד ועמותת פעמונים. עמותת פעמונים, עמותת ידיד

7)במקרה וכל ההליכים לא מסתדרים ניתן לפנות למהלך הבלתי נמנע ולמכור את הנכס.במקרה זה ניתן לבקש מן הבנק למכור את הנכס בצורה עצמאית כדי לנסות ולקבל מחיר גבוה יותר עבורו.

mashkanta-tip.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י mashkanta-tip.com שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!