חיפוש מאמרים

11824 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פפיגו

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פיסול ציור אומנות צילום

נושא המאמר: לימוד פיסול
מאת: זיו אייל   שמור מאמר למועדפים

לימוד פיסול


כשאני מלמד פיסול, אני מנסה להסיט את נקודת האיזון מהתכנון וההוצאה לפועל המדויקת של הכוונה המקורית, אל היכולת לראות מה יצא. להסתכל בעיניים רעננות על איפה הפסל נמצא כרגע ולהבין מהן אפשרויות שגלומות בו, לעתים בניגוד לכוונה המקורית. נדמה לי שזה קליי שאמר, שאם אתה מעקר את המיקריות מתוך האומנות - הוצאת מתוכה את היצירתיות. אני משתמש בשני דימויים כדי להסביר חלק מהכוונה: סירת המשוטים מול סירת המפרש. סירת המשוטים - קשורה לחתירה למטרה - להתקדמות בקו ישר (לינארי) - בדרך הקצרה והמהירה ביותר. ועם זאת, היא שייכת לטווחים קצרים, לכח אגו ולשרירים (להוצאה לפועל). המפרשית מתמלאת מהרוח, במובן מסויים, ויש בה הרבה פחות שליטה (שליטת אגו). היא מתיחסת למתח בן ה'אני' לבין כוחות אחרים. לא תנווט בה בנמל. אבל לא תגלה בסירת משוטים את אמריקה... לעיתים קרובות פסל שנשבר מהווה נקודת פתיחה חשובה (כמו בחיים, יגידו, בטח, המומחים לחיים )לעבודת פיסול מורכבת יותר וטובה יותר

www.sadna4u.com/page1.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י זיו אייל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!