חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פרחי באך להתמודדות עם לחץ ומתח

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: צרופי אותיות סודות

נושא המאמר: שימוש בצירופי אותיות
מאת: אלון    שמור מאמר למועדפים

2. השם קושר דווקא בין המילים המנוגדות והאותיות ההפוכות: א. אהבה-איבה: דווקא המילים המנוגדות הן הקושרות, ולמעשה מוטיב זה של אהבה-איבה חוזר על עצמו כבר מימי קדם. אהבת הנחש לאישה, והתוצאה המיידית : "ואיבה אשית בינך ובין האישה". כך נוצרת האהבה האסורה: "ערוות", (המקושרת לנחש הערום-ארור). אם כן, בורא העולם, בחוכמתו, קושר את הניגודים איבה ואהבה : "ואהבת לרעך כמוך", ו- "לא תחון" (איבה). "ואל אישך תשוקתך", ו- "לא תקרב אל ערוות"... ב. ברית בין הבתרים: אותיות הפוכות, אבל קושרות ביניהן: כשבותרים את המילה הפיזית, נוצרת הברית עם הבורא, ולאחר מכן משתמשים במילה בצורה הנכונה לרבייה. גם ב"המלה", בותרים את המילים מתוך דעת הבורא. לדוגמא: בתר- ברית דע-עד מת-תם חיים-מחה ומשתמשים בשורש שלהן בצורה הנכונה, כמו לדוגמא: בתר-ברית-לרבות ואז נוצר הברית עם השם, וברכתו עלינו. כאמור, לפעמים דווקא האותיות המנוגדות, הן הקושרות. שוב רואים את עוצמת חוכמתו של השם. 3. המטרה- "תשועת אברהם ושרה", נרמזת בגילם : אברהם יכול היה לדעת שתהיה לו תשועה בגיל תשעים ותשע, וששרה תיוושע בגיל תשעים.

www.2all.co.il/web/sites/superflowers


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!