חיפוש מאמרים

12032 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מי חתם על שטר המטען?

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הפלגה ביאכטה שייט ביאכטה דייג מיאכטה יאכטה

נושא המאמר: דייג מיאכטה - טרולינג - ג'יג - מדאי
מאת: yachta   שמור מאמר למועדפים

דייג מיאכטה: הדייג מיאכטה מתקיים במספר סגנונות, באיזורים הקרובים לחוף ובמים עמוקים. טרולינג - זוהי שיטת דייג המבוצעת תוך כדי הפלגה, בשיטה זו מורידים חכה או יותר למים כשבקצה קשור דמוי דג השוחה אחרי הסירה, לדמוי קשורים קרסים והדגים נמשכים לטרוף את הדמוי וכמובן נתפסים. ג'יג - זוהי שיטה נוספת לדייג כאשר היאכטה עוגנת או נסחפת ללא מפרשים או מנוע, מורידים דמוי דג בעל משקל (המשקלים נעים במאות גרמים בהתאם לסחף ןלעומק בו נמצאים), כאשר הדמוי מגיע לקרקעית מעלים אותו בתנועות מהירות וחדות למעלה בעזרת הרולר, כך שבעליתו מושך דגים שנתפשים בקרסים המחוברות אליו. מדאי - שיטה נוספת כאשר היאכטה נסחפת ללא מפרשים או מנוע, מורידים דמוי קלמארי עד למרחק קטן מעל לקרקעית וטילטולי היאכטה מעלים ומורידים את הדמוי שמדמה קלמארי חי שמושך את דגי הקרקעית לנגוס בו ולהיתפס.

www.yachta.org.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י yachta שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!