חיפוש מאמרים

12030 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהו שחזור גלגולים - רוחניות - אמונות - דתות - גלגול נשמות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עורך דין גירושין עורך דין גירושים אלימות במשפחה זכויות הגבר במשפחה

נושא המאמר: אלימות במשפחה
מאת: עורך דין אורי שאבי   שמור מאמר למועדפים

אלימות במשפחה

חוק למניעת אלימות במשפחה, התשנ"א-1991
מטרתו של החוק, הינה האפשרות למתן צווים דחופים עקב מקרה חירום, כנגד אלימות או הטרדה מצד בן-הזוג. בית-המשפט רשאי לאסור על הבעל להכנס לבית-המגורים ולשאת נשק. צו-הגנה או צו-הרחקה יכול להנתן על-ידי בית-המשפט לענייני משפחה או על-ידי בית-הדין הרבני.
נטל הראיה להוכיח כי היתה אלימות
נטל הראיה רובץ על כתפיו של המבקש, שעליו להוכיח כי אכן היתה אלימות מצד בן-הזוג. עם-זאת, במקרים רבים, ומטבע הדברים, יסתפק בית-המשפט בעדות מהימנה מצד האשה והגשת תלונה במשטרה, בלא הבאת ראיות נוספות.
שימוש לרעה בחוק
במקרים לא מעטים, עושות נשים שימוש לרעה בהוראות החוק, על-מנת ללחוץ את הבעל ממניעים אחרים לגמרי, בדרך-כלל ממניעים כספיים. נשים אלה פונות לבית-המשפט לענייני משפחה, וטוענות שננקטה כלפיהן אלימות מצד הבעל. בית-המשפט, כמעט תמיד, נותן צו המרחיק את הבעל מדירתו. לאחר-מכן נקבע דיון במעמד שני הצדדים, בו מנסה הבעל להוכיח כי לא עשה דבר. לנוכח משנה-זהירות שנוקט בה בית-המשפט, יתקשה הבעל לחזור לדירתו, גם אם לא עולל דבר, אלא אם יוכח במפורש שתביעתה של האשה היתה שקרית. לפיכך, במקרים של פתיחת הליכי-גירושין, או חשש מצד הבעל שהאשה עשויה לנקוט בהליך משפטי, חשוב להמנע ולא להגרר לפרובוקציות מצד האשה, ואף לאסוף ראיות שיוכיחו את חפותו של הבעל, כגון: הקלטת שיחות, הבאת עדים וכו'.
תוקפו של צו-ההגנה
תוקפו של הצו הינו עד שלושה חודשים, אך בית-המשפט רשאי להאריך את תוקפו, עד שישה חודשים, ומטעמים מיוחדים רשאי בית-המשפט להאריך את התקופה לשנה אחת.

www.law-net.co.ilwww.law-net.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עורך דין אורי שאבי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!