חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קנו לעצמכם מטרה לחג

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפותרפיה ספרות ללמוד גרפותרפיה שוש סנדרוביץ

נושא המאמר: נגיע למטרות באמצעות גרפותרפיה
מאת: שוש סנדרוביץ   שמור מאמר למועדפים

נגיע למטרות באמצעות גרפותרפיה לאחרונה נשאלתי על ידי כמה אנשים שמטפלים בשיטות שונות כיצד הם יכולים ללמוד גרפותרפיה. הבהרתי להם שכדי לעסוק בגרפותרפיה חייבים ראשית ללמוד גרפולוגיה כי היא הכלי לאבחון ורק אחר כך או במקביל , כפי שאני מלמדת, ללמוד גרפותרפיה. אי אפשר לתת טיפול לפני שלמדת רפואה וזיהית את המחלה, מסבירה בחיוך. אנשים מגיעים לאבחון כדי לבדוק כיצד יגיעו למטרות חייהם או אף לזהות מטרות אלו. לפעמים אין האדם יודע מה ללמוד, באיזה מקצוע לבחור, באיזה בן/בת זוג יבחר. לאחר שביררנו את הנושא והוא הבין לאן הוא רוצה להגיע , חייבים לבדוק אם יש לו את הכישורים להגיע למטרות ששם לעצמו. תרגיל מוצלח , בנוסף לניתוח כתב היד, הוא תרגיל שלושת הטורים. האדם מתבקש לכתוב 3 טורים של מספרים מ1 עד 10 על דף פוליו חלק, ללא שורות. לאחר שהוא כתב את הטורים אני בודקת את רוב הפרמטרים שבהם משתמשים בניתוח הגרפולוגי. ראשית בודקים את תפוסת הדף. אם אדם כתב על כל הדף הוא ממצה עצמו ויודע להגיע למטרות. אם הוא תפס חלק מסוים , זה יכולת המיצוי שלו הטבעי. בודקים את גודל הספרות, כי ספרות מראות גם על כישרון פיננסי, בודקים את אורך הטורים ואת אחידותם. כמו כן, בודקים באיזה חלק מרוחב הדף הוא נמצא. כך אנו מבינים עד כמה כסף חשוב לו, עד כמה ישר בענייני כספים, כיצד יודע לתכנן את צעדיו, עד כמה הוא מתמיד, כמה הוא קשור לעבור וכיצד הולך אל העתיד, האם במרץ ואופטימיות או היסוס ופחד. לצורך התרגיל נניח שהאדם צמצם את שורותיו קרוב לשול ההתחלתי, הטורים מגיעים רק עד חצי אורך הדף וגם אינם באותו גודל, הם הולכים וחוזרים לאחור האחרון קצר יותר. 1 1 1 2 2 2 3 3 3 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 7 8 8 8 9 9 9 10 10 10 מה אנחנו מבינים מכאן? אנו מבינים שהאדם לא מתכנן להגיע למטרותיו, ולכן גם לא ממצה עצמו, כי לא הגיע לקצה הדף. הוא מאבד את בטחונו העצמי לקראת הסוף כי הטורים חוזרים לאחור, אל העבר, ובנוסף הטורים מתקצרים כי הוא מאבד סבלנות ומפסיק להשקיע. כעת הבנו מדוע האיש אינו מצליח ליישם את מטרותיו. הוא תקוע בעבר וקשה לו להתקדם אל העתיד, אינו מתכנן את צעדיו מהתחלה עד הסוף אלא נמשך אחרי האירועים, מאבד את חוסנו ובטחונו וגם את סבלנותו לקראת סוף הדרך. כיצד נוכל לעזור לו? כאן נכנסת הגרפותרפיה כאמצעי עזר מעולה ומביא את האדם לקראת השינוי המיוחל. הוא לומד לתכנן את צעדיו, להגיע אל המטרות, למצות את יכולותיו , להגיע אל העתיד ללא פחד ולא לאבד סבלנות למרות הקשיים. כמובן, להיות יצירתי ולא לדבוק באותה דרך לקראת כל מטרה. כיצד? הוא מקבל תרגיל תיקון עם הוראות ברורות. עליו לחלק את הדף לשלושה חלקים כדי שהטורים ימלאו את הדף לרוחב ובכך ילך מהעבר אל העתיד בבטחה. לאחר מכן, יציין בתחתית הדף מול הספרה 1 שבחלק העליון את הספרה 10. יקפל את הדף ובמרכז תהיה הספרה 5 . את הלק הראשון (מ1-5) יחלק לחצי וירשום 3 . אותו הדבר בחלק התחתון (5-10).לאחר מכן ימלא את הספרות ויקבל טור מספרים עם מרחקים שווים בין הספרות והטור מגיע עד קצה הדף. יעבור לטור האמצעי יסמן למעלה 1 ולמטה 20 ויעשה את אותה הדרך. כעת יש לו שני טורים שמגיעים אל קצה הדף והספרות במרחקים שווים. וכעת ההוראה היא כתוב את הטור האחרון מ1 – 15. כיצד תעשה זאת? יש שתי דרכים להגיע לאותה תוצאה. אשמח לקבל הצעותיכם ובהתאם להצעה תקבלו תשובה האם אתם יצירתיים או הולכים בתלם. שוש סנדרוביץ www.shosh4u.com

www.shosh4u.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שוש סנדרוביץ שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!