חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אימון אישי - סכמה של אימון אישי

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: אלרגיה נזיקין פיטורים תאונת עבודה

נושא המאמר: עובד רפא"ל לקה באלרגיה לניקל ופוטר מעבודתו
מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין (רואה חשבון) [email protected]   שמור מאמר למועדפים

אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין (רואה חשבון) [email protected]

בימים אלו הוגש לבית משפט השלום בחיפה על ידי משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה כתב תביעה בגין פגיעה בעבודה על ידי עובד רפא"ל לשעבר, כנגד רפא"ל וכנגד חברות הביטוח אשר בטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה.

התובע הועסק משך מס' שנים כצבע תעשייתי במפעל רפא"ל המצוי בקרית ביאליק. במהלך עבודתו בא התובע במגע יומיומי ממושך עם מתכות מסוגים שונים ללא שסופקו לו על ידי רפאל אמצעי מיגון מתאימים. לאור האמור, לקה התובע באלרגיה כרונית לניקל, הבאה לידי ביטוי בפריחות חוזרות ונשנות בחלקי גופו השונים, גרד רב וכד'. לפיכך, ומשלא נמצא לו תפקיד חלופי ברפא"ל במסגרתו לא ייאלץ להיחשף לניקל, הלה פוטר מעבודתו. בגין האלרגיה כאמור אף הגיש התובע תביעה למוסד לביטוח לאומי, וזה הכיר בפגיעה כתאונת עבודה.

לאור האמור, פנה התובע למשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה, אשר הגיש בשמו כתב תביעה הן כנגד רפא"ל והן כנגד חברות הביטוח שבטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה. כתב התביעה כאמור נתמך בחוות דעת רפואית הקובעת את אחוזי הנכות של התובע בגין האלרגיה לניקל ממנה הוא סובל.

בכתב התביעה אשר הוגש בשמו של התובע, נטען על ידי משרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, כי רפא"ל, כמעסיקתו של התובע, התרשלה כלפי התובע בין היתר בכך שלא ספקה לא אמצעי הגנה מתאימים, לא התקינה כללי עבודה בטיחות וזהירות הולמים, וכד', וכי בגין רשלנותה זו נגרמו לתובע נזקים, לרבות נכות צמיתה, והדבר אף גרם לפיטוריו. לפיכך, נטען בכתב התביעה, כי על רפא"ל ומבטחותיה לפצות את התובע בגין הנזקים כאמור.
טרם הוגשו כתבי הגנה.רמת גן: רח´ החילזון 12, (בית הקריסטל)
טל´: 03-6127446, פקס: 03-6127449
חיפה: שדרות המגינים 58
טל´: 04-8526693 פקס: 04-8555976
רומניה: רח´ סטפאן פרוטופופסקו 6 בוקרסט
שאלות לגבי המאמר ניתן להעביר למייל:
www.taxlawyers.co.il
[email protected]

www.taxlawyers.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין (רואה חשבון) [email protected] שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]