חיפוש מאמרים

11782 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כתיבת תוכן לאתר אינטרנט

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: תאונות דרכים זקי עוף עורך דין תביעות ביטוח

נושא המאמר: תאונות דרכים - תביעת פיצויים מחברת ביטוח
מאת: עו"ד דוד פייל   שמור מאמר למועדפים

תאונות דרכים

תאונות דרכים הפכו להיות אחד מגורמי התמותה המרכזיים בישראל, משטרת ישראל והמדינה ככלל פועלת בכדי לצמצם את מספר התאונות אך כמובן שלא ניתן למנוע אותם לחלוטין. לכן, לפחות יש לפעול בצורה יעילה להשגת הפיצוי הכספי המגיע לנפגע כתוצאה מהתאונה על ידי טיפול עורך דין מקצועי לתביעות נזקי גוף. חברות הביטוח יעשו את כל המאמצים האפשריים על מנת לא לשלם סכומי פיצויים ואם בכל זאת אז להקטין ככל האפשר את סכום הפיצוי, רק ניהול מקצועי ומיומן של המקרה, על ידי צוות עורכי דין מלווה בייעוץ רפואי שוטף יבטיחו כי אכן הנפגע יקבל את אשר מגיע לו.

ניתן להבחין בין מספר סוגי תאונות, תאונות בין כלי רכב להולך רגל או בעל חיים, בהן הולך הרגל ייפגע בדרך כלל בצורה קשה יותר. תאונות אלה לא קורות תמיד באשמת הנהג ולרוב הן מתרחשות בסביבה עירונית. תאונות בין כלי רכב לעצם נייח, בהן קל לבחון את מידת אחריותו של הנהג לתאונה ותאונות בין שני כלי רכב והן לרוב התאונות הקטלניות ביותר.

ביטוח חובה הינו ביטוח הנועד לכסות נזקי גוף של הנהג והנוסעים בכלי הרכב והולכי הרגל העלולים להיפגע במהלך נסיעתו של הרכב. ביטוח חובה הינו ביטוח המחייב כל בעל רכב בישראל על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים, על פי החוק, כלי רכב ללא ביטוח חובה איננו רשאי לנוע, עבירה על חוק זה נחשבת לעבירה פלילית חמורה.
ביטוח החובה כולל את כל הפיצויים הנדרשים כתוצאה מפגיעה רפואית, נפשית, שיקומית וכו'. כל מקרה של תאונת דרכים כלול בפוליסה זו.
ביטוח חובה מכסה כל נהג/נוסע ברכב או הולך רגל שנפגע כתוצאה מתאונת הדרכים רשאי לתבוע פיצוי בשל נזק גופני הנגרם לו כתוצאה מתאונת הדרכים.

יעוץ משפטי מקצועי מלווה בייעוץ רפואי צמוד לנפגעי תאונות דרכים יספק מידע הולם בענייני תביעות פיצויים, מידת האחריות של הגורמים השונים ויבטיח קבלת פיצוי כספי מרבי עבור הנזק שנגרם ועבור נזקי עתידיים.
www.df-law.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד דוד פייל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!