חיפוש מאמרים

11811 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
עבודות שירות - הטלת עונש מאסר על נאשם שכבר החל בעבודות שירות

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מזוזה תפילין מזוזות ספר תורה

נושא המאמר: התהליך המיגע של יצור התפילין והמזוזות
מאת: יששכר   שמור מאמר למועדפים

תהליך היצור של התפילין והמזוזות 1.הפשטת העור מבשר הבהמה 2.עיבוד העורות בסיד במשך תקופה כדי לרככם. 3.יבוש העורות בחומרים מיוחדים. 4. חיתוך העורות לרוחב, כך שחלק אחד מיועד לכתיבת המזוזות והתפילין- והוא קרוי בשם קלף. וכשמיצרים את הבית של התפילין לוקחים את כל העור ומכנסים בלחץ בתבניות מיוחדות למשך תקופה ארוכה על מנת שיקבח צורת ריבוע מושלם.

אצלנו ב"מקור הסת"ם" דואגים שהמזוזות והתפילין יכתבו על קלף שליל לא משוח שהוא הקלף מהסוג הטוב והכשר ביותר.

הקלף מגיע אל הסופר המומחה- בעל תעודה מטעם מכון משמרת סת"ם- והוא כותב עליו באמצעות קולמוס ((נוצה) ודיו את הפסוקים תוך כדי הקפדה מיוחדת על כל אות ותג.

כל המזוזות והתפחילין שברשותנו עוברים לידי מגיה מוסמך עם תעודה מטעם משמרת סת"ם, שתפקידו לבדוק את צורת האותיות שנכתבו וכן אם אין חסרות ויתרות. כמו"כ כל המזוזות והתפילין עוברים הגהת מחשב כדי לוודא שאין בהם כל חשש פסול.

www.makorastam.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יששכר שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!