חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
זכויות נפגעי תאונות אופניים - תאונות אופניים - אופניים - עורך דין תאונות אופניים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: עסקים בנקים בנקאות פרטית עובר ושב

נושא המאמר: עו"ש - בנקאות - מילון מונחים
מאת: בנק הפועלים   שמור מאמר למועדפים

עו"ש


הרשאה לחיוב חשבון
הרשאה לחיוב חשבון הינה הרשאה שנותן הלקוח לבנק לכבד חיובים לחשבונו המוצגים על ידי מוטבים בגין תשלומים שונים כגון: בזק, חברת חשמל, רשות השידור וכו'. הסכמת הבנק לביצוע החיובים השוטפים מספקת בחשבון או במסגרת כפופה לקיום יתרה חיוב חשבון הלקוח מבוצע משיכת יתר (אם אושרה). בהתאם להוראת המוטב שגם עמו קשור הלקוח בהסכם בו שני הצדדים מסכימים על מועדי התשלום, סכומי הכלולים בהסכם התשלום ותנאים נוספים .חיוב לפי הרשאה
ע"ע הרשאה לחיוב.


חריגה
כאשר החשבון נמצא ביתרת חובה כשאין מסגרת בחשבון, או יתרה הגבוהה מהמסגרת המאושרת באותו חשבון.

מסגרת / מסגרת חח"ד / מסגרת עו"ש / אוברדרפט מאושר מאפשרת לעסק שלך לבצע משיכות עד גובה המסגרת, ללא קבלת אישור ספציפי על כל משיכה.

המסגרת ניתנת לזמן מוגדר, ולקראת סיומה ניתן לפנות לבנק בבקשה לחדש אותה.ריבית הפריים
ריבית הפריים היא ריבית החובה הבסיסית שנקבעת ע"י הבנקים, הריבית נהוגה בישראל במגזר הפיננסי (בנקים, חברות ביטוח, חברות ליסינג וכדומה). ריבית זו מהווה בסיס לקביעת שיעורי הריבית בפיקדונות ובהלוואות בריבית משתנה שאינם צמודים למדד המחירים לצרכן או לשער החליפין. בשנים האחרונות, ריבית הפריים גבוהה ב -1.5% מן הריבית הנקבעת על ידי בנק ישראל בתוכנית המוניטרית לכל חודש. ריבית הפריים משתנה במקביל לשינוי הריבית על ידי בנק ישראל


יתרה
ההפרש נטו בין כל החיובים והזיכויים בחשבון, או הסכום הכולל של החשבון שיש בו רק חיובים או זיכויים. יתרה יכולה להיות חיובית או שלילית.


יתרה על תנאי
יתרה הנובעת מהפקדת שיקים למשך שלושה ימים מיום העסקים בו הופקדו השיקים. כיבוד השיק יבטל את התנאי ליתרה זו.כתב הרשאה
הרשאה בכתב מאת הלקוח המתיר למוטב לחייב חשבונו.


שיקים למשמרת
שיקים בעלי תאריך פרעון עתידי הנמסרים למשמרת בבנק. ביום פירעונם יוצגו לגביה כנגד זיכוי חשבון הלקוח.


www.bankhapoalim.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י בנק הפועלים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]