חיפוש מאמרים

12032 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סמכות רשויות המס בישראל להתעלם מעסקאות מסוימות ע"פ פקודת מס הכנסה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: רופא שיניים מרפאת שיניים סתימה לבנה כתרים

נושא המאמר: חידוש מדהים ברפואת שיניים מניעתית- Diagnodent
מאת: ד"ר פרץ דוידי מישל - רופא שיניים   שמור מאמר למועדפים

מגרמניה פיתחה לאחרונה מכשיר לייזר לזיהוי מוקדם של עששת בשיניים. המכשיר מאבחן עששת על ידי כושרו להבחין בהבדל בין החזר האור מריקמתשן בריאה לחולה. ההבדל מתורגם לערכים מספריים המוצגים על הצג ונותנים הערכה של עומק התהליך העששתי ומיקומו.

אבחון מוקדם של עששת במרפאת שיניים מאפשר לבצע טיפול מניעתי עם חדירה מינימלית לחומר השן ,בחלק מהמקרים אף ללא הרדמה וללא כאב, ועל ידי כך להביא לתיקון מונע שהוא עדיף על שחזור גדול המחייב שימוש בחומרים מתכתיים או שחזורים מעבדתיים יקרים. שחזור קטן ואסטטי עדיף כמובן על שחזור גדול ומסכן פחות את חיות השן ומונע את הצורך בטיפול שורש.

השיטה המקובלת כיום לאבחון עששת מתבססת על צילומי רנטגן ובדיקה קלינית המתבצעת על ידי רופא שיניים העושה שימוש במחדר איתו מגששים לתוך החריצים מיקרון כך שהמכשיר עשוי לפספס שביל כניסה אפשרי לחיידקים די בקלות. צילומי הרנטגן מאבחנים עששת בשלב יותר מתקדם ואז כבר מתחייב שחזור נרחב יותר של חומר השן,בנוסף נחשף המצולם לקרינת רנטגן הנושאת בחובה סכנות לבריאות הרקמות הנחשפות.
לסיכום דיאגנודנט משפר את אפשרויות הגילוי לעששת התחלתית ומאפשר לטפל מוקדם ללא כאב ואף לעיתים ללא הרדמה. המכשיר אף מונע בחלק גדול מהמקרים את הצורך בצילומי רנטגן. זמן הטיפול הנדרש לשחזורים קטנים הוא קצר יותר ומאידך עמידותם היא גבוהה יותר לאורך זמן.

טוב להקדים סתימה לחור ולטיפול שורש

mypd.co.il/index.html


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ד"ר פרץ דוידי מישל - רופא שיניים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!