חיפוש מאמרים

11792 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
חמש האסטרטגיות שניתן לנצל להצלחת עסקים קטנים ובינוניים (SMB )

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: דרושים עבודה חיפוש עבודה דרושים היי טק

נושא המאמר: עבודה וקריירה
מאת: ספילו תקשורת קידום אתרים    שמור מאמר למועדפים

סוגי המתנות שנקבל השנה בהשוואה ל- 2008

אתר הדרושים JobMaster חושף כי לקראת ראש השנה חברות הייטק וחברות משוק ההון (במגזר הפרטי) יקצצו עד 50% בשווי המתנה (לעומת 2008), לעומתם חברות
מתחום הביטוח הייצור והתעשייה יעלו את שווי המתנה בשיעור של עד 30%

בחודשים האחרונים המשק הישראלי מראה סימני התאוששות מהמיתון בשנה האחרונה. חברות גדולות וקטנות מגדילות את היקפי הגיוסים, אחוזי הפיטורין בירידה והצריכה הפרטית בעליה. אתר הדרושים JobMaster בדק האם סימני ההתאוששות באמת כבר כאן ואם כן, איך זה בא לידי ביטוי בשווי המתנות שיינתנו לעובדים בחגים? בסקר נבחנו סוגי המתנות ושוויין המהווים מדד לסימן להתאוששות אצל רוב המעסיקים.

הנושא נבדק בקרב כ- 2,000 חברות מתחומי פעילות שונים במגזר הפרטי. המעסיקים נשאלו אודות סוגי המתנות שהם מתכננים לתת לעובדיהם השנה והתוצאות הושוו לתוצאות של השנה שעברה.
מפתיע לראות כי למרות הדיווחים אודות ההתאוששות הכלכלית נראה כי שבסוג המתנה היקרה ביותר: נופש זוגי בבית מלון בארץ ישנה ירידה של 25%. לעומת זאת בסוגי מתנות זולות יותר, כגון: מוצר חשמלי ביתי או סלסלת שי דווקא נרשמת עליה בשווי המתנה בשיעור של 20% ו-26% בהתאמה.

החברות והמעסיקים שנבדקו חולקו לפי תחומי פעילות. התוצאות מצביעות כי שווי המתנות שיקבלו עובדים בתחומי ההיי-טק ושוק ההון קוצצו באופן משמעותי (בכ- 50%) גם בהשוואה לשנה שעברה וגם בהשוואה לשאר החברות בתחומי פעילות אחרים. חברות מתחום הפרסום והשיווק יקצצו כ- 33% בשווי המתנה, לעומת זאת חברות בתחום הייצור והתעשייה וחברות הביטוח דווקא יגדילו את שווי המתנה ב- 33% ו- 25% בהתאמה.

שי חן, מנהל שיווק ופיתוח אסטרטגי באתר הדרושים JobMaster, אומר: "סימני התאוששות עליהם אנו שומעים מידי יום הם סימנים בהחלט מעודדים ומאפשרים לעובדים להיות אופטימיים, אך למרות זאת נראה כי מרבית המעסיקים במגזר הפרטי נוטים להיות ספקנים ועדיין נוהגים בזהירות.
עניין המתנות בתקופת החגים נתפס כ-"אות הערכה" ממקום העבודה ומרבית המעסיקים מודעים לחשיבות הנושא אצל העובדים ובני משפחותיהם, לכן אני מאמין שברגע שהמעסיקים ירגישו בצורה מוחשית יותר את ההתאוששות בעסקיהם יבוא הדבר לידי ביטוי בתגמול העובדים ובגובה המתנות שיתנו להם בחגים".

אתר ג'וב מאסטר www.jobmaster.co.il הינו לוח דרושים המאגד תחתיו אלפי משרות מגוונות, אמיתיות ומקוריות ישירות מהמעסיקים וכל השירות בו למחפשי עבודה ניתן ללא תשלום. באתר לוח ייחודי ובו משרות בתחום דרושים הייטק.
כמו כן ניתן למצוא באתר מגוון משרות מתחום עבודה בחו"ל.
המעסיקים מקבלים קורות חיים של מחפשי העבודה ובמקביל יכולים לבצע חיפוש של מועמדים המתאימים להם במאגר קורות חיים המוצג באתר ומפולח לפי כל תחומי התעסוקה בישראל.
ב- JobMaster.co.il מבקרים מעל 1.4 מיליון גולשים מידי חודש.

הערה: הסקר התבצע בקרב כ - 2,000 מעסיקים וחברות ממגוון תחומים בארץ במגזר הפרטי המהווים מדגם מייצג של המגזר העסקי בישראל.

www.jobmaster.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י ספילו תקשורת קידום אתרים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!