חיפוש מאמרים

11860 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כיצד פועלת שיטת האינפרא אדום

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גוגל חיפוש ביטויי לוח שנה

נושא המאמר: מציאת נפח חיפוש לביטוי, משימה בלתי אפשרית. ועוד כמה מילים על ארגז החול של גוגל
מאת: יחזקאל   שמור מאמר למועדפים


לכן כשעורכים בדיקה באמצעות כלי מילות המפתח של גוגל, צריך לקחת בחשבון שהמספרים המופיעים כוללים את הופעת הביטוי באתרים שונים.

גוגל טרנד

כלי נוסף שגוגל מספקת הוא גוגל טרנד (http://www.google.com/trends), הכלי נותן מידע על ה'טרנדיות' של ביטוי חיפוש. הכלי גם נותן מידע מתי החיפוש היה יותר טרנדי וכדומה.

מעלה - הכלי מתייחס לחיפוש בלבד.

חסרון א. - המידע כללי ולא מדוייק. הכלי מציג מגמות חיפוש באמצעות גרף, ולא מספרים מדוייקים. כדי לשער כמות חיפושים אתם צריכים למדוד אותו מול ביטוי אחר, ולהעריך על פי הביטוי השני את הפופולאריות של הראשון.

חיסרון ב. ככל הנראה האתר לא מספק נתונים מדוייקים על ביטוי ספציפי מצומצם, לדוגמא: בדיקה של הביטוי לוח שנה תכלול גם את הביטויים: 'לוח שנה עברי' 'לוח שנה להדפסה' 'לוח שנה עברי לועזי' ועוד ועוד.
כך שאם הביטוי שחיפשתם עלול להיות חלק מביטוי רחב יותר, התוצאות כנראה כוללת גם את הביטוי המורחב.

איך אפשר לבדוק את זה? לקחת ביטוי פופלרי שמורכב משתי מילים (לפחות), ושמילה אחת ממנו היא לא רלוונטית או רלוונטית פחות.

עשיתי זאת כך, ברשותי אתר על 'פדיון הבן' באמצעות גוגל וובמסטר, נודע לי שהאתר שלי מופיע בשני הביטויים 'פדיון הבן' ו'פדיון'. מידע נוסף שהתגלה לי באמצעות גוגל וובמסטר הוא, שאת הביטוי 'פדיון הבן' מחפשים פי עשרה מהביטוי 'פדיון'. על פי 'גוגל טרנד' את הביטוי 'פדיון' מחפשים יותר! פעמים מהביטוי 'פדיון הבן'. ההסבר היחיד לכך היא כפי שכתבתי שגוגל טרנד לא נותן תשובות לביטוי ספציפי, והוא כולל גם הופעות של הביטוי כחלק מביטוי רחב יותר.

לסיכום הדרך המדוייקת לדעת את נפח החיפוש, היא להקים את האתר ולעקוב אחר התוצאות. או לפרסם מודעות שיוצגו על הביטוי המבוקש רק בחיפוש (ולהיות מוכן לשלם מחיר גבוה כדי לחשוף את המודעות בכל תנאי, גם כשיש מתחרים חזקים), ולא להציג את המודעות באתרים שותפים בADSENS.

*

ארגז חול

ואם מעניין אותכם לדעת מה עם האתר לוח שנה שלי? האתר מתקדם יפה בביטוי חיפוש השונים, אבל על הביטוי לוח שנה הוא תקוע עמוק עמוק מאחור, מסתבר שהארגז חול על הביטוי לוח שנה עמוק עמוק.

ואם כבר הזכרנו את 'ארגז החול' של גוגל, גליתי שאותו אתר יקבל זמן שונה בארגז החול לכל ביטוי.
ואסביר את עצמי, מיד לאחר הקמת האתר הוא הופיע בכמה חיפושים במקום מאוד לא ראלי (ארגז חול).
בחלק מהביטויים, כמו לוח שנה עברי לועזי, האתר הספיק במשך הזמן 'לצאת' מהארגז. בעוד שעל הביטוי העיקרי 'לוח שנה' האתר עדיין נמצא אי שם מאחור (למרות שגם על הביטוי 'לוח שנה' הוא הספיק להתקדם ממקום 450 למקום 180...)

מתברר שהאתר לא נכנס לארגז חול, אלא ביטויים מסויימים מוכנסים לארגז החול. ועוד משהו, כל ביטוי מקבל 'זמן ארגז חול' שונה.

mylush.net


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יחזקאל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!