חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
ניהול פרויקטים לפי תורת האילוצים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סלנג עגה מילון

נושא המאמר: התפתחות הלסנג
מאת: אמנון   שמור מאמר למועדפים

סלנג עברי או עגה, הוא שימוש לא תקני במלים עבריות על ידי קבוצות חברתיותכאלה ואחרות, לעתים תכופות תוך המצאת מלים חדשות או ייבוא מלים משפה אחרת או שיבוש מילים קיימות. המילה סלנג ידועה כבר מהמאה השמונה עשרה, ומקורה אינו ידוע. לעתים קרובות, נוצרים ביטויי סלנג כדי להבחין בין חברי קבוצה אחת לאחרת, ובמובן זה יכולים בני קבוצה מסוימת לזהות זה את זה. במקרים רבים, נוטות תת תרבויות או תרבויות קטנות בעלות מובחנות מקצועית או מובחנות באורח חיים לפתח וליצור סלנג ייחודי להן, כפי שאפשר להבחין בין מוזיקאים, ספורטאים, סטודנטים, חיילים ואנשי צבא, שוטרים ובין בעלי מקצועות אחרים שבהם קיימת אינטראקציה ענפה בין חברי תת-התרבות.

חשוב להבחין כאן בין עגה למושג ז'רגון, שהוא מילון המונחים האופייני לעוסקים במקצוע ספציפי. הז'רגון עשוי לשמש כדי להבחין או לבודד מי שאינו חבר באותה הקבוצה, אך ייעודו המהותי הוא לאפשר החלפת מידע יעילה בין חברי קבוצה באמצעות שימוש במונחים מוסכמים המוכרים לכל חברי הקבוצה העוסקים באותה מקצוע.

בשפה העברית, בגלל מאפייניה הייחודיים כשפה מתפתחת ששיש בה חלקים דלים - תארים ושמות עצם נדרשים, מתפקד הסלנג כדרך לא רשמית להעשרת המאגר הלשוני היומ-יומי, ולעתים קרובות חודרות מילות עגה בהדרגה אל תוך השפה הרשמית ובמקרים מסוימים אף מתקבלות באופן רשמי ומלא לאוצר המילים של השפה העברית דרך האקדמיה ללשון.

ישנם הרבה אתרים המנסים ללקט את מילות הסלנג שנוצרות ומתחדשות מידי יום. אתר שעושה זאת בצורה הטובה ביותר הוא אלפבת - מילון סלנג עברי שהוקדם השנה. ידוע לנו כי הסלנג בכל הארץ שונה במידה מסויימת- הסלנג באילת שונה מהסלנג במטולה ומהסלנג בתל אביב. ובכל זאת מדינה אחת ושפה אחת.

www.alfabet.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אמנון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!