חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
‏תקציר: מערכת המין - יעקב עזרא

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סלנג מילון סלנג

נושא המאמר: הסלנג, שפה אוטנטית אמיתית
מאת: גל אליהו   שמור מאמר למועדפים

מדוע הסלנג נחשב כשפה אוטנטית בעיני מי ששומע אותו?

כולם יודעים שכל מי שמדבר סלנג הוא אדם אמיתי, המדבר על מה שהוא חושב בצורה ישירה בלי להסתיר את מחשבותיו.
כשמישהו יפנה אליך כ"אחי", תדע שיש לו בקשה אמיתית או פניה אמיתית ותתייחס אליו בהתאם.
מדוע הסלנג נראה לנו כה אוטנטי, שכן גם אדם המדבר השפה גבוהה ונמנע מהסלנג בכל מחיר מתכוון במפורש לכל מה שהוא אומר, ועדיין מתייחסים אליו כאילו הוא "Full of shit".

אם נחזור לאמצע שנות ה-60 בארה"ב, להיפים הייתה שפת סלנג משלהם, שפה אוטנטית הכללה הרבה ביטויים צבעוניים כמו "You dig?" “Crash” “Split” וכו', חלק מהביטויים שרדו עד היום.
הביטויים הללו הבדילו אותם מאנשי אקדמיה וממשל, או סתם אנשים רגילים. כל מי שדיבר ב"שפת ההיפים", ידעו שהוא חלק מהם והוא בסדר, ושאפשר לסמוך עליו.

כעת נתקדם לאמצע שנות ה-90 בארה"ב, הראפ נהיה תופעה כלל עולמית, ולאפרו אמריקאים בארה"ב יש שפה חדשה שמתפתחת ברחובות ניו-יורק, קליפורניה ועוד.
השפה כוללת ביטויים כמו "Nigga" “Chillin’” וכו', ביטוי סלנג שכל אפרו אמריקאי שהשתמש בהם היה חלק מתרבות מסוימת, תרבות אמיתית ואוטנטית.

משתי הדוגמאות הנ"ל אפשר לראות שסלנג שנוצר ע"י קבוצות שונות מטרתו להבדיל אותם מאנשים אחרים, הנתפסים בעיני אותו קבוצה כאנשים שאין להם מקום בקבוצה ויש להתרחק מהם.
השפה והסלנג משמשים קבוצות לקבוע אג'נדה משלהם, אג'נדה פרטית.
לכן אין פלא שסלנג כיום מפריד בין האנשים המדברים אמת ללא מסכות לבין אנשים המסתתרים מאחורי השפה, הסלנג הוא שפה מופשטת מכל מסיכה, וכך גם החברה תופסת אותה.

www.alfabet.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י גל אליהו שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!