חיפוש מאמרים

12035 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מתנה לתינוקת

    קישורי טקסט (לפרטים)
ראו גם זמיר גרפולוגים, מכון לגרפולוגיה מקצועית ומשפטית

קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוגיה גרפולוג גרפולוגים מכון גרפולוגיה

נושא המאמר: מהי גרפולוגיה
מאת: חנה קורן - מכון לגרפולוגיה   שמור מאמר למועדפים

מהי גרפולוגיה? בכל ספר גרפולוגיה למתחילים תוכלו למצוא את ההגדרה של המילה גרפולוגיה. ביוונית גרפו = כתב ולוגיה = תורה. אולם למעשה הגרפולוגיה הינה "כתב המוח". כתב היד, שיכול גם להיות כתב פה או רגל למתורגלים בכך, הינו תוצר של תהליך. תחילתו של התהליך הוא בפקודה הניתנת במוח ומועברת דרך מערכת העצבים למערכת השרירים, סופו של התהליך - הפעלת היד האוחזת בעט וכותבת את כתב היד האישי לחלוטין של כל כותב. כמו טביעת אצבע. אם נלך קצת אחורה, בתחילת התהליך - מחשבה, רעיון, בסופו - כתב או ציור. אלו חושפים את הגלוי על ידי הבעת הרעיון במילים מובנות לכול, אולם לגרפולוג המנוסה הם חושפים בעיקר את הנסתר מן העין שאינה מכירה את תורת הגרפולוגיה על בוריה. הגרפולוגים שבינינו מסוגלים לאבחן את אישיותו של הכותב, את התחושות המלוות אותו, אותנו, את האופן בו אנו תופסים את עצמנו, את החוזקות והחולשות, המאווים והמעצורים, איכויות החשיבה והפעילות, אופן ההסתגלות, איכויות חברתיות, תחומי עניין ועוד ועוד... באמצעות ניתוח גרפולוגי ניתן לכוון אדם למקצוע המתאים לו, ניתן להסביר ולהמחיש מהם דפוסי ההתנהגות שמקדמים אותו ואולי חשוב מכך - מהם אותם כשלים מודעים, פחות מודעים ואולי אף מודחקים, המונעים ממנו להגיע לכדי מימוש, תחושת חופש ושמחת חיים. הניתוח הגרפולוגי מאתר את המניעים העומדים מאחורי התנהגויות ותגובות ובכך מסייע לבני זוג להכיר טוב יותר האחד את השני. ניתן להבין עד כמה המועמד לעבודה מתאים ועונה על הדרישות השונות של התפקיד. ההתאמה בין המועמד לתפקיד חשובה, לא רק למעסיק, אלא לא פחות למועמד. גרפולוגיה תעסוקתית עוזרת לעשות את ה"שידוך" המדויק ובכך מונע אכזבות מהמעסיק כמו גם מהמועמד. בעזרת גרפולוגיה משפטית ניתן לקבוע באם החתימה המתנוססת על מסמך היא אמיתית או מזויפת, אם כתבים שונים נכתבו על ידי אדם אחד או יותר. בקיצור - עולם ומלואו. כמעט. אין קשר בין גרפולוגיה למיסטיקה. בניגוד לכירולוגיה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וכיוצאים באלו, המתימרים לנבא את העתיד, הגרפולוגיה אינה מתיימרת ואינה מאפשרת הצצה לעבר העתיד.


ראו גם גרפולוג

www.annakoren.co.il/articles7.asp


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י חנה קורן - מכון לגרפולוגיה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!