חיפוש מאמרים

11825 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
לימודי קידום אתרים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: חשבון בנק בחו"ל הקמת חברה בחו"ל בנקאות פרטית

נושא המאמר: בנקאות פרטית בשוויץ- השינויים בשנה האחרונה
מאת: נתן   שמור מאמר למועדפים

עולם הבנקאות הפרטית, המסחרית והקמעונאית חבו משברים גדולים בשנה האחרונה.

המשבר הכלכלי שהתחיל עם קריסת ליהמן ברדרס, פשיטות רגל של עשרות רבות של בנקים ברחבי העולם (מעל 100 בנקים מתחילת השנה), משבר הנדל"ן והאשראי, פגיעת הסודיות הבנקאית בבנק UBS השוויצרי ועוד, השאירו אדמה חרוכה בעולם הבנקאות.

מהו עתיד הבנקאות הפרטית והמסחרית?

כיום, ישנם כמה נקודות שמובילות את עולם הבנקאות על סוגיו השונים, תיאור כל נקודה נעשה בקצרה :

הלבנת הון - חוקים ותקנות חדשים מגבירים את האכיפה ושיתופי המידע בכל הקשור להלבנת הון. אם בעבר היה פשוט יחסית להלבין הון בעזרת בניית מבנים מתוחכמים- פתיחת חשבונות בנק בחו"ל והקמת חברות בחו"ל (עיין ערך בנק פועלים סניף הירקון וארכאדי גיידמק) כיום המצב שונה. הבנקים בעולם הכניסו פרוטוקולים ונהלי עבודה לצמצום הון שחור, לדוגמא- דיווח לרשויות הנלחמות בהלבנת הון על מעבר כספים חשודים, מעקב אחר העברות כספים ודרישה מלקוחות לספק הסברים ומסמכים לכל העברה\קבלה של כסף חריג. בנוסף, חקירות גלובליות של משרדים ממשלתיים למניעת הלבנת הון הולכים וגדלים יחד עם התקציבים להפעלתן.לקוחות שמסתבכים עם רשויות להלבנות הון בעולם-אין להם הרבה סיכוי וסביר להניח שבסופו של דבר הם יתפסו.
שמירת סודיות בנקאית - דרישה חד משמעית מארה"ב, ארגון ה-OECD והאיחוד האירופאי למדינות שנחשבות כמעוז האחרון של שמירת סודיות כגון שוויץ,ליכטנשטיין,לוקסמבורג ,BVI וסינגפור לחשוף חשבונות בנק של לקוחות החשודים בהעלמות מס פליליות. המאבק חסר הפשרות בין רשויות המס האמריקאיות לבין הבנק השוויצרי הגדול UBS הראו לכל ממשלות העולם והבנקים בעולם שאין אין להם סיכוי בהגנה על לקוחות חשודים בפעילות פלילית של הונאות מס והלבנת הון ושכדאי לשתף פעולה.
השקעות - עולם השקעות הפיננסיות והריאליות עבר את המשברים החזקים ביותר. קריסת השווקים הפיננסים והתאוששותם בחודשים האחרונים,השאירו משקיעים רבים אובדי עצות. קריסת בנק ליהמן ברודרס ואח"כ הונאת של מיידוף גרמה לחוסר אמון בין המשקיעים ולקוחות הבנקים לבין הבנקים עצמם. ההשפעות על עולם הבנקאות עדיין בהתהוות אבל אין ספק שהשמרניות,החשדנות וחוסר הוודאות שולטים כיום בעולם ההשקעות. סביבת ריבית נמוכה בעולם (יורו, דולר ויין) משפיעות גם כן על התנודתיות ועל מצב הרוח של המשקיעים. נקודה מעניינת היא שיועצי השקעות בבנקים מפחדים להמילץ ללקוחותיהם להיכנס להשקעות במניות או במכשירים עם סיכונים, הם לא רוצים להיות במצב שהיו בו בשנה האחרונות, מצב בו לקוחותיהם הפסידו כסף רב והזעם הופנה אליהם.עוד בהמשך..
• אשראי - התפקיד המרכזי של בנים בעולם הינו מתן אשראי ללקוחות. השיתוק במתן אשראים פגע קשה בכלכלה העולמית. בתחילת 2009 בנקים בכל העולם הפסיקו כמעט לחלוטין במתן אשראי ללקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים. שוק הנדל"ן חבה את משבר האשראי בצורה החזקה ביותר ואלפי פרויקטים נתקעו בלא ממון להמשך. אחת הבעיות החמורות בותר היא שגם כיום בנקים צמצמו את קווי האשראי בינם לבין עצמם ובכל בעצם חונקים את שוק האשראי.

בכתבות הבאות ארחיב ואפרט אודות כל נקודה.

משרד GBO גלובל בנקינג אופשור מומחה בבנקאות פרטית חו"ל, פתיחת חשבון בנק בחו"ל, בהקמת חברה בחו"ל ועוד.www.global-banking-offshore.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י נתן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!