חיפוש מאמרים

12035 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אפשר לנצח את מגיפת הסוכרת בריאות - סוכרת-נעורים - אינזסולין - לבלב

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: כושר ספורט אימון כושר חדר כושר

נושא המאמר: כושר בעסקים
מאת: unisport   שמור מאמר למועדפים

כושר בעסקים
אורח החיים הטכנולוגי בעידן המודרני הוביל לירידה בצורך בתנועה ובהפעלת השרירים וגרם לפגיעה בכושר הגופני, ובעקבותיה לפגיעה בבריאות. הדבר נכון במיוחד לגבי עובדים המבלים כשליש מיומם בישיבה מול מחשב. השילוב של לחץ, חוסר פעילות, אכילה לקויה וחוסר מודעות לישיבה נכונה גורמים לנזקים גופניים מצטברים.
מסתבר, כי מלבד לפגיעה באיכות חייהם של העובדים, גורם השילוב הזה לנזק כלכלי רחב היקף לחברות: החל מחוסר ריכוז ומתפוקה ירודה, דרך היעדרויות רבות ועד להוצאת סכומי עתק על טיפול בבעיות בריאות של העובדים.
מחקרים רבים שנערכו בנושא, הוכיחו באופן חד משמעי שתכניות לקידום הבריאות מובילות לשרשרת של תוצאות חיוביות – הן לעובד והן למעביד: עליה משמעותית בתפוקת העובדים, שיפור שביעות הרצון של העובדים, ירידה משמעותית בהיקף ההיעדרויות מהעבודה, צמצום היקף חילופי העובדים, הקטנת מספר תאונות העבודה וחיזוק הנאמנות למקום העבודה.
לאור הממצאים הללו, החלו חברות רבות ברחבי העולם לפתח תכניות מניעה מסוגים שונים, המספקות לעובדים כלים לניהול אורח חיים בריא. עיקר התחומים בהם עוסקות התכניות השונות הם כושר גופני ותזונה, תוך שימת דגש על מתן גישה חופשית לעובדים לחדרי כושר.
כדי לאפשר לעובדים גישה נוחה לחדרי כושר, בוחרות מרבית החברות בתהליך הקמת חדר כושר בשטחן. לצד העובדה שצעד כזה מתפרש כשירות נוסף לעובדים, מחקרים מראים ירידה בהיעדרויות, לצד תפוקה ופריון מוגברים.
התוצאות
חברת Motorola משקיעה בתכניות בריאות 6 מיליון דולר בשנה ונהנית מתשואה של 3.93$ עבור כל 1$ שהושקע.
חברת bell Pacific דיווחה על חיסכון של 2$-3$ (בעיקר בזכות קיצוץ ימי מחלה של עובדיה), עבור כל 1$ שהושקע.
חברת פפסיקו נהנתה מתשואה של 3$ עבור כל 1$ שהושקע בפיתוח.
חברת Johnson & Johnson דיווחה על תשואה של 30% עבור כל 1$ שהשקיעה, במהלך 12 השנים בהן קיימה תכנית בריאות.
Microsoft לדוגמא, הפעילה תכנית בריאות בשנת 1999,ושמונה מאות העובדים שהשתתפו ירדו במשקלם כ-13 טונות במשותף. לאחר חמש שנים של יישום, ההחזר על ההשקעה בתכנית היה גבוה ב-250% מבחינת התפוקה של העובדים. כמו כן, נרשמה ירידה משמעותית של כ-50% בהיעדרות העובדים.
עם תחילתה של מגמת הבריאות במקומות העבודה, החל גם עולם המחקר לגלות עניין בתופעה. בין השנים 1980-1991 התפרסמו עשרים וארבעה מחקרים שבדקו את השפעותיהן של תכניות בריאות במקומות עבודה. כל המחקרים העידו על מאזן הכנסות חיובי.
סדרה נוספת בת 24 מאמרים, שהתפרסמה בין השנים 1991-1993, הציגה תוצאות דומות: 23 מתוך 24 המאמרים הציגו תוצאות כלכליות חיוביות.
הקמת חדר כושר
אוניספורט מובילה את תחום בריאות הכושר והספורט בעסקים. החברה מתמחה בתחום הקמת חדר כושר בעסקים, וכן יבואנית מכשירי כושר הגדולה והותיקה בישראל. בנוסף, החברה מעניקה יעוץ לחדרי כושר (אוני ספורט לעסקים) ושירותי ניהול חדר כושר, וזאת כחלק מסל שירותים רחב.
החברה מציעה לחברות ולגופים ציבוריים מגוון שירותי כושר ותכניות בריאות מתקדמים, המותאמים לצרכיהם הייחודיים, וזאת בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בין שירותי החברה המוצעים לחברות ועסקים, אוניספורט מתמחה בתכנון והקמת חדר כושר במקומות עבודה בהתאם לשטח הנתון, תקציב, מספר עובדים ולמטרות שהציבה החברה.
בנוסף, אוניספורט מציעה מסלולי ניהול חדר כושר (אוניספורט לעסקים) מגוונים עבור חברות ועסקים, ובהדרכתם של מאמנים מקצועיים. הפעלות תוכניות הכושר המתקדמות משלבות כלי בקרה ממוחשבים לצד תהליך אימון כושר אישי, המועבר ע"י מאמנים מומחים בתחומי הכושר והתזונה, וכחלק משירות יעוץ לחדר כושר מקיף.

אוניספורט מציעה ללקוחותיה אפשרויות תשלום ומימון מגוונות עבור הקמת חדר כושר במקומות עבודה, החל מאוני תשלום שונים, פריסת תשלומים ארוכה, ליסינג תפעולי ושכירות. את מגוון תוכניות המימון שמציעה אוניספורט ניתן למצוא ב מימון חדר כושר, ולהלן חלק מן התוכניות העיקריות:
• תוכניות מימון ופריסת תשלומים עבור הקמת חדר כושר ורכישת ציוד כושר

• ליסינג תפעולי – תוכנית ראשונה מסוגה בתחום ציוד כושר בישראל. ליסינג תפעולי עבור ציוד לחדר כושר עם התחייבות ל – 36 חודשים, בתשלום חודשי קבוע. בתום התקופה ניתן לרכוש את הציוד בעלות של 10% מערך העסקה, או להחזירו, או להחליפו בעסקת ליסינג חדשה.
במהלך תקופת הליסינג, אוניספורט אחראית לטיפול השוטף ותחזוקת ציוד כושר *.
• שכירות ציוד כושר בעלות חודשית קבועה עם אפשרות החזרה בכל רגע נתון, בהתראה של 30 ימים מראש. במהלך תקופת השכירות, אוניספורט אחראית לטיפול מונע ולתחזוקת הציוד *.
*השירות ניתן רק כאשר ניהול חדר כושר מתבצע ע"י אוניספורט.

אוניספורט ציוד כושר – www.unisport.co.ilwww.unisport.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י unisport שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!