חיפוש מאמרים

11814 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מוצרי הרחקת יונים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: ארגון גני ילדים

נושא המאמר: לוח החופשות בגנים לא יבוטל
מאת: שולמית ביסמנובסקי, יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל   שמור מאמר למועדפים
ארגון גני הילדים השיג הסכם עם הרשות ההגבלים העסקיים, לפיו לא יבוטל לוח החופשות בגנים ותותר העברת טיוטת הסכם בין הגננת להורים

בלוח זמנים קצר ביותר, וכדי לאפשר פתיחה תקינה של שנת הלימודים הקרובה, הצלחנו, ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל, להשיג הסכם עם הרשות להגבלים עסקיים לפיו לא יבוטל מסמך המוגדר כטיוטת הסכם בין הגננת להורים (דף להורה), וכן לא יבוטל לוח החופשות בגנים.
באמצעות פעולה מהירה של הארגון מול רשות ההגבלים העסקיים, השיג הארגון את הסכמת הממונה על הגבלים להפצת לוח חופשות לגננות (שאותו ביקשה הממונה לבטל). כן סוכם עם הממונה, כי לא תיפגע יכולת הגננות לבחור, כימי חופשה בגן, את ימי מועדי הסוכות, הפסח והחנוכה המופיעים בלוח, או את חלקם - כרצונן. במקביל, השיג הארגון את אישור הממונה לנוסח הסכם בין הגננת לבין ההורים. בשני המקרים, הביאה פעולת הארגון להשגת האישורים בפרק זמן קצר ביותר ובתנאים נוחים, באופן שיאפשר פתיחה תקינה של הגנים בשנת הלימודים הקרובה.
מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שולמית ביסמנובסקי, יו"ר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!