חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
תיפוף גוף

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קבוצות רכישה קבוצת קנייה נכסים להשקעה דירות חדשות

נושא המאמר: קבוצות רכישה
מאת: שמואל כהנא   שמור מאמר למועדפים

כדאיות רכישה בקבוצת רכישה


רוצה לקבוע מי יהיו השכנים, איך לבנות וכמה לבנות, רוצה לחסוך ולהרגיש שהיית שותף לתהליך - הצטרף לקבוצת רכישה.


מהי קבוצת רכישה?
קבוצת רכישה היא התארגנות של אנשים פרטיים לרכישת קרקע ובניית פרויקט מגורים משותף. הקבוצה מאתרת את הקרקע, מגייסת את הרוכשים הפוטנציאליים, בוחרת מתוכה וועד מנהל שמקבל הצעות מחיר מקבלני הביצוע ואנשי המקצוע ומתנהל מולם.
בפרויקט "רגיל", היזם רוכש את הקרקע, מתכנן, משיג את היתרי הבנייה המתאימים, משלם את האגרות והיטלי הפיתוח, דואג למימון ולבנייה ומוכר את הדירות, כאשר המחיר כולל את כל ההוצאות ואת ה-"רווח היזמי" של היזם.
איך זה עובד בקבוצת רכישה?
היזם מאתר קרקע ומאתר קבוצת רוכשים הרוכשת את הקרקע. מכאן ואילך חברי הקבוצה נמצאים ברשות עצמם. הם מחליטים איזה בנק ילווה את הקבוצה, בוחרים אדריכל ויועצים. שוכרים שירותי בנייה מקבלן מבצע ומנהלים את הבנייה. כל ההחלטות בהקשר לתכנון ולבנייה מתקבלות באורח דמוקרטי על ידי הצבעה. בדרך כלל נבחר וועד מנהל, הפועל בשם הקבוצה, אשר מנהל מו"מ עם הגורמים השונים, מקבל הצעות מחיר ומביא אותן לקבלת החלטה בפני האסיפה הכללית של החברים.
כיצד מחלקים את הדירות ומהו מחיר הדירה?
קיימות מספר שיטות לחלוקת הדירות בין הנרשמים לקבוצת הרכישה. אנו בחרנו בשיטת
"כל הקודם - זוכה". העלות המשוערת של כל דירה הוערכה לפי מחיר עלות למ"ר. רצ"ב דפי אקסל המפרטים את אומדן העלויות של הפרויקט. כל נרשם יבחר את הדירה המועדפת עליו בהתאם למיקומו בסדר ההרשמה. עלות הדירה תיקבע לפי המכפלה של מספר המ"ר בדירה בעלות של מ"ר בניה כמפורט בתחשיב.
החיסכון הכספי - מתי וממה הוא מורכב?
על פי בדיקות שנערכו בקרב יזמים ורוכשי דירות בקבוצות רכישה, החיסכון מגיע ל- 20% עד 25% בין דירה במסגרת קבוצת רכישה לעומת רכישת דירה מקבלן.
חברי הקבוצה חוסכים את ה"רווח היזמי" של הקבלן כמו גם את עלויות המימון, הפרסום והשיווק. בנוסף, אחד הפערים המשמעותיים טמון בחסכון עלויות המס. בראש ובראשונה מס הרכישה, המשולם על מרכיב רכישת הקרקע בלבד ולא על מלוא מחיר הדירה הכולל גם את רווחיו של הקבלן, עלויות הבנייה והאגרות. אולם, מרכיב משמעותי נוסף הוא החיסכון במע"מ. רכישת קרקע מגורם פרטי להבדיל מרכישת דירה מקבלן איננה מחויבת במע"מ - 16.5% על עלות הקרקע.

www.buying-groups.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שמואל כהנא שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]