חיפוש מאמרים

12335 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
המחשב התקלקל? אל תנסו להיות טכנאי מחשבים!

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הומאופתיה קלאסית חיזוק מערכת החיסונית מודעות עצמית רוחניות

נושא המאמר: הומאופתיה קלאסית
מאת: וקסלר פרומא שפרה   שמור מאמר למועדפים

מניקודת מבט הומאופתי.
כתוב במקרא שאלוהים מרפא מר במר, ואדם מר במתוק. השיטה שמרפא לפי חוקי הטבע(אלוקים), מרפא באמת.
לכן כל עוד לאדם נשארים כוחות חיוניים הומאופתיה, שפועלת לפי חוק הדמיון יכול לרפא מצבים, שברפואה הפועלת נגד חוקי הטבע נראים כבלתי אפשריים. אך לא זה עיקר המיוחדות של השיטה.
העיקר הוא, שהומאופתיה מאפשרת לשמור על היחודיות של כל אדם ואדם. בהשוואה לדוגמה להנדסה גנטית ישנם תוכניות לעשות את האדם "מושלם" על ידי התערבות חיצונית. לעומת זאת הומאופתיה קלאסית משאירה מקום לתיקון הנפש בהתפתחות פנימית. איך? על ידי גירוי מדויק של כוחות הנפש החיוניים(המערכת החיסונית) המשתייכת לאנרגיית החומר, שיכולה לגרום לקלקול דומה (לפי אותו עיקרון של הטבע לרפא מר במר).
מהקבלה אנחנו יודעים, שלא קיים מושג של עונש. כל מחלה, כמו כל מכה אחרת – היא כלי של תיקון. אם נשתמש ברפואה, בתור הקלה מהמכה, לא נבין שהיא כלי לתיקון ונדרדר את הבריאות הפסיכואמוציאונלית וגופנית, כי כך אנו בנויים – נדכא בעיה קטנה, היא תהפוך לבעיה גדולה יותר. כך אנחנו מחמירים גם את בריאותינו וגם מצב הרוחני .
לזכות ברפואה טובה – זה נשיקה מאלוהים.
ובכן הומאופתיה היא זאת, שפועלת לפי חוקי הטבע.
... היא זאת, שבמהלך הריפוי שומרת על יחודיות האדם.
... היא זאת, שמסוגלת למנוע התפתחות של מחלות תורשתיות.
... היא זאת, שעוזרת לפתח מודעות עצמית, שכל ורגש .
תרופות הומאופתיות נבדקות לא על עכברים ולא על כופים, אלא על אנשים מאומנים עם מודעות עצמית גבוהה. התרופות אינן כימיות ואינן מרעילות את הגוף. אך במו כל חומר פעיל, תרופה הומאופתית יכולה לפעול גם לשם הריפוי וגם ההפך.
ריפוי בהומאופתיה קלאסית היא אומנות ודורשת מהמטפלים בשיטה רגישות, הבנה עמוקה וידע רב. צריך לבחור את המטפל בקפידה. להתודות, שהינו בעל ניסיון והכשרה מתאימה.www.friend-doctor.co.ilfriend-doctor.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י וקסלר פרומא שפרה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]