חיפוש מאמרים

12303 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
איך מוציאים ויזה לארצות הברית

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: נכי צה"ל טיפול רפואי קצין תגמולים

נושא המאמר: הפגנת נכי צה"ל וארגון נכי צה"ל בימים אלה. ומה על מי שטרם הוכר?
מאת: עו"ד יואב צח וכס   שמור מאמר למועדפים

בשבוע האחרון מתקיימת שביתת נכי צה"ל בניהול ארגון נכי צה"ל. הטרוניות הן למשרד הביטחון באופן כללי, ונגד ראש אגף השיקום, מר קותי מור.
הטענה כספים וזכויות של נכי צה"ל, אינן מועברות לרווחת הנכים, ואין הציבור הרב והפגוע הזה מקבל את זכויותיו, אם בכספים ואם בהטבות וטיפול רפואי. מה שמציק הוא כיצד ישנם תקציבים שמיועדים לנכים, אינם מועברים כפי שנדרש לזכאים.
טיפול רפואי ותרופות, אינם מגיעים אל הנכים באורח מסודר, דבר שמביא במקרים רבים לשיהוי בטיפולים רפואיים, בחלוקת תרופות, ויש לכך השלכות קשות על המצב הבריאותי של הנכים המוכרים והזקוקים לטיפול.
נקווה שהנושא ייושב היטב והנכים מהשרות והמלחמות, יקבלו את זכויותיהם בדרך נאותה, וזאת מבלי שסכומים וזכויות של נכים יקוצצו, כפי שישנה שאיפה ומגמה של קברניטי משרד הביטחון לעשות.
הבעיה החמורה היא לגבי הנכים שהגישו תביעות לקצין תגמולים, ענינם בבירור אצל קצין תגמולים, ובינתיים קיימים מצבים שאין מקבלים דמי קיום, איםן מקבלים טיפול רפואי סדי, למרות שזו זכותם על פי חוק!
אין קצין התגמולים מקפיד לתת את הטיפול הרפואי הנדרש, ואף מנסה לקצץ בו.
מן הראוי שנכים אלה שבדרך, יתאגדו, ויפעלו כדי שכל הזכויות והדרך לשיקום תפעל, שכן באופן כזה או אחר, מדובר במי שנפגעו בשרות, ונמצאים במאבק ארוך שנים להשיג הכרה בנכות כמחלה או חבלה וכדי להשיג את האחוזים שאמורים להיות ה"מדד" לזכויות וההטבות.
עו"ד יואב צח וכס
http://www.law-a2z.com

www.law-a2z.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י עו"ד יואב צח וכס שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]