חיפוש מאמרים

12047 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
אמנה למניעת כפל מס בין קפריסין לרומניה

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: "לתופים" "לתיפוף" שיעורתופים לימודתופים

נושא המאמר: שיעור תופים וסדר באימונים
מאת: הרן שאבי   שמור מאמר למועדפים

לימוד תופים וסדר באימונים
כולנו מכירים את הרגע בו אנו מחליטים להעמיק בלימוד תופים ולהתאמן ברצינות. זה מתחיל בגרוב, ליק או מעבר שאנו רוצים לשפר... אבל אז כמו בכל אימון, נתקלים בקושי כלשהו, ומתוך תסכול רגעי הידיים מתחילות לנגן גרוב מוכר... כמה דקות אחרי, אנחנו כבר במוזה אחרת, ובכלל לא זוכרים את המטרה שלשמה הגענו היום להתאמן. כך עובר לו הזמן בהנאה מרובה, עד שפתאום נזכרים שסטינו מהמטרה ושלא הספקנו לעבור על הדברים שתכננו מלכתחילה. "ממחר, אני מתחיל לעבוד ברצינות", אני מנחם את עצמי ומתכוון לכל מילה, אך כמובן שהסאגה חוזרת על עצמה שוב גם למחרת כשעולים על התופים בכוונה אמיתית, המסתיימת כמו תמיד בעוד גרוב של שיר מוכר...
מה עושים?
קודם כל מכינים טבלת אימונים על פי זמנים קבועים מראש ומתרגלים משמעת חדשה.
נאמר שיש לנו מספר דברים שאנו רוצים לתרגל כמו: מקצבים, תרגילים מהחוברת, מעברים ששמענו ומעניינים אותנו, תרגילים לדבל בס וכו'.
שלב א': אנו מכינים טבלה עם שלוש עמודות:
• בעמודה הראשונה, אנו כותבים את מה שאנחנו רוצים לתרגל.
• בעמודה השנייה, כמה זמן אנו מתכננים להקדיש לזה.
• בעמודה השלישית, את ה- bpm (beats per minuet). כלומר, את המהירות שבה אנו מתחילים לעבוד על כל תרגיל שרשמנו בעמודה הראשונה.
שלב ב': אנחנו מחלקים את משך זמן האימון שקבענו לאותו היום למספר התרגילים שתכננו לעבוד עליהם.
שלב ג': עומדים בזמנים שקבענו לכל תרגיל (שזה הקטע הקשה).

לדוגמא: נאמר שיש לנו שעתיים לאימון ושמונה תרגילים, והחלטנו להקציב לכל תרגיל רבע שעה. כשעוברת רבע השעה הראשונה, אנו מיד עוברים לתרגיל הבא, גם אם לא הספקנו לסיים את מה שתכננו לאותו התרגיל. כך בכל רבע שעה נוספת שעוברת, עוברים לתרגיל הבא. למחרת כשנגיע להמשיך את האימון באותם התרגילים, מאחר וההספק ביום האימונים הקודם, לא היה משביע רצון כי לא סיימנו את התרגיל עד תום, אנו נעלה לתופים בכוונה להספיק יותר, ועל כן באופן אוטומטי כמעט, המוח יעבור למצב של מיקוד וריכוז גבוה יותר, ובדיוק באותו משך זמן, אנחנו נספיק יותר. ואכן, המוח מתרגל מיום ליום, למיקוד וריכוז גבוה יותר מכיוון שהוא מבין שבניגוד לאימונים הקודמים בהם הזמן לכל תרגיל, היה בלתי מוגבל, הפעם גם אם לא הספקנו לסיים לאחר הזמן הקצוב, אנו עוברים לתרגיל הבא. וכך במשך כל יום שעובר אנו מספיקים יותר, וההתקדמות שלנו מהירה יותר. את ההתקדמות ניתן לבדוק לפי מהירות הקליק שעולה בכל יום שעובר.

כל זאת בתנאי שאנו עומדים במשמעת של טבלת האימונים שקבענו.

לסיכום: כל מי שרוצה להיות מתופף מקצועי, ולהיות אחד מגדולי המתופפים בעולם, חייב לאמץ לעצמו שיטת אימונים ממוקדת ללימוד תופים, בעלת משמעת וריכוז ולזכור שהיום זה היום בו אתה מתחיל לנהוג כמקצוען.
מי שמאמין כי יש לו הכישרון, היכולת והפוטנציאל להיות אחד מאותם מתופפים ענקיים, צריך לשנות את הגישה ללימוד תופים, ולהכניס סדר באימונים.
זו ראשית הדרך להגשים את החלום...

רוצים ללמוד תופים? היכנסו לאתר שלי.
לפרטים ניתן לפנות ל: http://www.drummers1on1.co.il

כל הזכויות שמורות להרן שאבי Copyright © 2009

www.drummers1on1.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י הרן שאבי שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!