חיפוש מאמרים

12050 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מהו ספא בג`קוזי ( בריכות ספא )?

    קישורי טקסט (לפרטים)
זמיר גרפולוגים - אבחון מועמדים לעבודה
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: גרפולוגיה תעסוקתית ראיון עבודה טלי ירדני אבחון גרפולוגי

נושא המאמר: גרפולוגיה ועולם התעסוקה
מאת: טלי ירדני - מכון לגרפולוגיה   שמור מאמר למועדפים

גרפולוגיה ועולם התעסוקה זה לא פלא, שבמדינות רבות בעולם, וביניהן גם ישראל, השימוש בגרפולוגיה ככלי אבחוני למעסיקים נחשב לכלי שימושי ויעיל לבחינת התאמת עובדים ומועמדים, ויש מדינות (כמו צרפת, למשל) בהן כמעט כל הגשת קורות חיים מלווה בהגשה של כתב יד לבחינה גרפולוגית. מדוע יותר ויותר מעסיקים עושים שימוש בגרפולוגיה כדי לאבחן עובדים ומועמדים לעבודה? אחד מהשימושים הכי נפוצים של הגרפולוגיה ככלי אבחוני הוא ניתוח כתבי יד של עובדים ושל מועמדים לעבודה על-ידי מעסיקים. ניתוח כתב היד של עובדים ושל מועמדים מאפשר למעסיקים ליצור לעצמם קבוצת עובדים יעילה ופרודוקטיבית, שמסוגלת לבצע ביחד עבודת צוות, לטובת העסק. במקרה של מועמדים לעבודה, מדובר באבחון שהוא חשוב במיוחד, מכיוון שלמעט המידע הלאקוני שמסופק בקורות החיים, וראיון קצר – המעסיק לא באמת יודע מי האדם העומד מולו. מה מידת האינטליגנציה של המועמד? עד כמה הוא חרוץ? כמה מוטיבציה יש לו? עד כמה הוא דיסקרטי ואמין? את כל זה קשה מאוד לגלות בשיחה קצרה – גם כאשר המראיין הוא מנוסה ומקצועי. שאלת האמינות של מועמדים לעבודה או לקבלת תפקיד בתוך הארגון היא שאלה קריטית עבור המעסיק – ולא תמיד ניתן לקבל עליה תשובה חד משמעית. רבים מאמינים, שהשימוש בגרפולוגיה יכול להיות חלופה מצוינת לפוליגרף, בו לא ניתן לעשות שימוש בראיונות קבלה לעבודה. בניגוד למראיין האנושי, הגרפולוגיה לא מבחינה בין בני אדם על סמך גורמים לא מודעים כמו: מגדר, גזע, גיל, מצב כלכלי או משפחתי, צורת לבוש וכד', אלא מאבחנת את הגורמים המהותיים באישיותם של אנשים – גם גורמים שהמועמדים עצמם אינם מודעים להם. מעסיקים יכולים להשתמש בגרפולוגיה על מנת לגלות דברים מהותיים על העובדים שלהם: רמות אנרגיה, מצב נפשי, דפוסי חשיבה, התכוונות למטרה, מידת סבלנות ועוד... – גורמים שמשפיעים על אופן הפעילות שלהם ברמה היומיומית, ושמעניקים למנהלים ולמעסיקים את הכלים להתמודד עם אתגרים שנוצרים במהלך העבודה. לכן, זה לא פלא, שבמדינות רבות בעולם, וביניהן גם ישראל, השימוש בגרפולוגיה ככלי אבחוני למעסיקים נחשב לכלי שימושי ויעיל לבחינת התאמת עובדים ומועמדים, ויש מדינות (כמו צרפת, למשל) בהן כמעט כל הגשת קורות חיים מלווה בהגשה של כתב יד לבחינה גרפולוגית.

/www.tali-y.com/gp.asp?gpid=80


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י טלי ירדני - מכון לגרפולוגיה שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!