חיפוש מאמרים

12019 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
קריאה לשינוי חקיקה הנוגעת לאופן ניהול כתבי ערר אשר הוגשו בפני ועדת הערר מס רכוש

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: סולארי סולארית אנרגיה סולארית

נושא המאמר: אנרגיה סולארית
מאת: יונית ראובן   שמור מאמר למועדפים

באמצע שנת 2008, משרד התשתיות ורשות החשמל הכריזו על תכנית ארצית לתמיכה וסבסוד ארצי של יצרנים פרטיים המוכנים להתקנה של מערכות ויחידות לייצור חשמל מתאים סולארים (תאים פוטו וולאטיים). תכנית התמריצים כוללת את הבנקים המובילים בישראל, משרדי ממשלה רלוונטים טאת הרשויות המקומיות וקובעת כי כל אדם שמוכן להתקין מערכת סולארית או מערכת של פאנלים סולאריים על גג ביצו או על גג מבנה שבבעלותו, יוכל למכור את החשמל הסולארי המיוצר לחברת החשמל בתעריף של 197 אגורות, נכון לשנת 2008, לכל קילו וואט שעה. יצוין כי מחיר זה גבוה פי ארבעה מהמחיר שאותו משלם הצרכן כיום לחברת החשמל ומעצם מהווה את הנקודה הכלכלית של כדאיות המערכת הסולארית. עוד מתחייב מתקין המערכת לחוזה ארוך טווח של 20 שנה עם חברת החשמל לטובת קבלת התשלומים לאורך אותם 20 שנה.
סולאר ישראל – הפורטל הסולארי הראשון בתחום מרכז את מירב המידע ללקוחות ומהווה צומת קבלת החלטות לטובת הלקוחות בישראל, החברות השוק האנרגיה.
www.solar-israel.co.il

www.solar-israel.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י יונית ראובן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!