חיפוש מאמרים

11801 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
מתיחת פנים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: פטנט פטנטים חיפוש פטנט המצאה

נושא המאמר: חיפוש פטנטים
מאת:    שמור מאמר למועדפים

בתהליך עריכת הפטנט וכחלק מבחינתו וקבלתו יש לחפש פטנט זהה. החיפוש במאגרי פטנטים הוא אחד מהכלים החשובים העומדים לרשות הממציא בשלב קבלת ההחלטות בקשר לקידום המצאה ורישום פטנט עליה. החיפוש עוזר להפחית את רמת אי הודאות של הממציא והיזם בקשר להיתכנות וכשרות ההמצאה. חשוב להבין שתוצאות חיפוש שלא איתר אמצאה דומה או פטנט דומה, גם אם בוצע על ידי מידענים ועורכי פטנטים ברחבי העולם, אינם יכולים להעיד בוודאות על כך שהפטנט או האמצאה אינה קיימת.

על מנת שלממציא יהיה זמן לקדם את המצאתו ללא חשש של גילוי פרטיה, מקבלים הפטנטים הנמצאים במאגרי הפטנטים השונים בעולם בתהליכי רישום שונים חסיון של תקופה בת שנה לפחות ולעיתים גם יותר מכך. שהות זו במיאה לכך שלא ניתן למצוא המצאות ופטנטים הנמצאים בשלבי רישום התחלתיים במדינות שונות, מכיוון שכך ככל שתקציב החיפוש גבוה יותר כך ניתן לבצע חיפוש נרחב יותר כדי למצוא מידע רלוונטי הקשור להמצאה ולפטנט כלשהם גם בתקופת החיסיון.

פטנטים יכולים להרשם במאגרי המידע השונים תחת סיווגים שונים ובהקשר מילות חיפוש שונות, חיפוש רחב יותר בהקשר מונחים ומילות חיפוש מגוונות עשוי להוריד את רמת אי הוודאות ולספק מידע על ההמצאה והפטנט אך אינו מבטל לחלוטין את האפשרות שפטנט או המצאה מסוימת קיימים כבר. בזמן ביצוע חיפוש כלשהו, ימצאו בדרך כלל פטנטים שכבר רשומים בתחום הנבדק, אך אין זה אומר שלא ניתן לקבל פטנט ממוקד יותר. רבים מהמוצרים המשווקים והנמכרים כיום ברחבי העולם הם למעשה בעלי פטנט ממוקד שבתחומם קיימים גם פטנטים דומים.

www.patentim.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!