חיפוש מאמרים

11825 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
כיצד תוכל להפוך את ההצלחה שלך לאוטומאטית ?





    קישורי טקסט (לפרטים)




קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: מימוש זכויות זכויות רפואיות יעוץ פנסיוני יעוץ פיננסי

נושא המאמר: מימוש זכויות רפואיות בביטוח לאומי מס הכנסה וחב' ביטוח
מאת: דני טל מנכל פורשור מומחים   שמור מאמר למועדפים

מימוש זכויות רפואיות ויעוץ פיננסי




אזרחים רבים בישראל נהנים מניצול מלא של הטבות מס,רכישת ביטוחים משפחתיים מסוכני הביטוח בעזרת חוות דעת ששוללת האפשרות לרכישת (ותשלומים בגין) ביטוחים שאינם נחוצים, כפילויות, תעריפים גרועים ודמי ניהול מוגזמים.

יעוץ אובייקטיבי בתאגיד ייעוץ פנסיוני מורשה ומפוקח ע"י משרד האוצר, בחברה שבה מומחים בתכנון ובדיקת תוכניות פנסיה וביטוח משפחתי ומערכות ממוחשבות בהן ניתן למצוא פרטים אודותכל תוכניות הביטוח המוצעות בארץ, מקנה יתרונות משמעותיים להצלחה בדרך למימוש זכויות:

מומחיות חשובה במעלה הינה בדיקת תוקף תוכניות הביטוח בעת כריכתן , אופן הגשת תביעה,מילוי טפסים כהלכה וליווי מקצועי בעת מקרה ביטוח בו יש לוודא מימוש זכויות מלא של הלקוח מול כל הגופים וחברות הביטוח, נושא שיש לטפל בו בזהירות ומקצועיות מיירבית תוך מתן תשומת לב ראויה לתזמון ואופן הגשת התביעות למימוש זכויותך !

פעולות אלה רצוי לבצע בסיוע יועץ שאינו סוכן חברת הביטוח ואינו מקבל שכרו ממנה וגם לא באופן עצמאי.
כל סטייה בנושא זה עלולה לעלות ללקוח באיבוד זכויות רפואיות כספיות ואחרות שמשמעותם איבוד כספים מרובים לעיתים במאות אלפי ₪.

הנושאים העיקריים בהם אמורי המומחים לטפל הינם:

מימוש זכויות רפואיות במתאונות עבודה

פגיעה בתאונה בעבודה וגם בדרכך ממנה או אליה עשויה לזכותך בזכויות ,
רצוי מאד לא לפעול עצמאית ולפנות אלינו בהקדם, כך לא תעשנה טעויות בליתי הפיכות ולא תפגע בזכותך לדמי פגיעה או בנושא נכויות – הן זמניות והן צמיתות.

מימוש זכויות רפואיות במחלות מקצוע
עובדים, במוסכים, במפעלי תעשיה, במעבדות, בבנקים, בהוראה ועוד , אינם מודעים
לכך שהם זכאים לפיצוי במקרה פגיעה או מחלה שנבעה מחשיפה לשמש, רעש, חומרים, מתח , אבק, הרמת קול ועוד


מימוש זכויות במקרים של אובדן כושר עבודה ומצב סיעודי

סוגים שונים של ביטוחים בנושאי א.כ.ע וסיעוד נמכרים ע"י חברות הביטוח, חשוב מאד במקרה תביעה להיעזר ביועץ מקצועי שאינו סוכן הביטוח לשם קבלת כל הזכויות המוקנות בפוליסה ולא לחתום על שום מסמך שחרור ללא יועץ מלווה מטעמך.

חשיבות רבה יש לתת גם לתזמון התביעות מול חברות הביטוח, הביטוח הלאומי והגופים השונים.


מימוש זכויות רפואיות בהחמרה והכרה

לעיתים, תקופה (אפילו ארוכה) לאחר שכבר אושרה לך נכות באחוזים מסוימים ע"י ועדה רפואית של הביטוח הלאומי, מחמיר המצב והפגיעה במקרה תאונת עבודה או מחלת מקצוע הוחרפה, במקרה כזה זכותך לדרוש זכויות עפ"י ההחמרה במצבך.



מימוש זכויות רפואיות במקרים של אירוע לבבי כתאונת עבודה

במידה ואירוע בעת העבודה כגון ויכוח,ריב,הפתעה, רעש פתאומי,תאונה וכו', גרם לאירוע ללבי ובתנאי שאין בעברך היסטוריה ולא מוזכרות תלונות בנושא זה בתיקך הרפואי, ניתן ורצוי לתבוע את זכויותיך בביטוח הלאומי בנושא תאונת עבודה.



מימוש זכויות במקרים של מחלה במחלות קשות ותביעת זכויות גם מחברות הביטוח

חברות הביטוח מוכרות כיסויים ביטוחיים לפיצוי חד- פעמי במקרה מחלה קשה (עפ"י רשימה של מחלות והגדרות השונות בכל פוליסה ופוליסה, בדרך כלל המחלות המזכות בפיצוי הנן מסוג: סרטן,התקף לב, השתלות איברים, סוכרת ,שיתוק, חירשות, ניוון שרירים, כבד , שבץ מוחי ועוד)

במקרה מחלה כגון זו רצוי וניתן לבדוק את זכויותיך הן בחברות הביטוח, הן בתחום הנכות הכללית בביטוח הלאומי והן קבל פטור ממס הכנסה בסכומים שלעיתים הינן משמעותיים ביותר.


מימוש זכויות רפואיות ופטור ממס הכנסה

במקרים של הכרה בנכות מעל 89.01% ( במידה והנכות זמנית 90% ) הינך זכאי לפטור מלא מתשלום מס הכנסה, משמעותו של פטור זה הינו לעיתים החזרים של רבבות שקלים ומאות אלפי שקלים וגם פטור עתידי מתשלומי מס שגם הוא בסדר גודל משמעותי.






zhoot.biz


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י דני טל מנכל פורשור מומחים שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 






 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!