חיפוש מאמרים

12308 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
סעיף 224א´ לפקודת מס הכנסה-אחריות מנהל בתאגיד

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: שבת בר מצווה שבת חתן בר מצווה חתן

נושא המאמר: שבת חתן במלון או בקהילה ?
מאת: אייל מתן   שמור מאמר למועדפים

תרי"ג מצוות יש בתורה, ומכולן לא פתח הקדוש ברוך הוא אלא במצות הנישואין שהקדימה לכל שאר המצוות, פרו ורבו – מצווה ראשונה ! המעניקה לאדם שמחה וברכה, טובה ותורה, חומה ושלום. ולפיכך נהגו במסורת ישראל משתה ושמחה שזכו לקיים את מצוות בוראם.
ברית הנישואין היא פתיחת פרק חדש בחייו של כל אדם. תהליך בו בני הזוג מתעלים בכל המעלות והמישורים. ומגיעים לשיא ביום חתונתם. שבת חתן הינו רגע מרגש לחתן, כלה ולמשפחה.

בעדות המזרח נהוג, שהחתן עולה לתורה בשבת שלאחר החתונה ומתכבד לקרוא את ההפטרה, ולאחר התפילה עורכים קידוש לכבוד החתן והכלה. בעדות אשכנז נוהגים שהחתן עולה לתורה בשבת שלפני החתונה .

כיום יש הרבה הנוהגים לעשות שבת חתן לאחר החתונה, בשיתוף 2 המשפחות מצד החתן ומצד הכלה ולשלב את השבת חתן עם שבע ברכות. וכך השבת מקרבת ומחממת את לבבות חתן והכלה ומשפחותיהם.

הדילמה הגדולה שנשאלת על ידי כל בני זוג והמשפחה האם לעשות את השבת חתן בבית-בקהילה עם כל מה שכרוך בכך או בבית מלון. להלן נסקור את שתי האפשרויות, את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהם וזאת על מנת להאיר בפני הקורא את כל ההיבטים הסובבים סביב אירוע חשוב זה על מנת שיוכל לקבל כלים אפקטיביים לקבל את ההחלטה האישית לו האם לעשות בבית-בקהילה או בבית מלון.

שבת חתן -בקהילה

שבת חתן "בבית" מתאימה לאלו המעוניינים לשתף את כלל הקהילה בה הם משתייכים, אשר יכול להגיע להיקף של מאות אנשים. בד"כ המשפחה משתייכת לבית כנסת אשר יש בו קהל מתפללים וציבור אשר מלווה את המשפחה שנים בהיכרות אישית ולכן המשפחה מרגישה את הצורך להזמין ולשתף את כל הקהילה. כמו כן יש לקחת בחשבון את משפחת הכלה שלא תמיד גרים בקרבת מקום למשפחת החתן וחברים של החתן וכלה ועל כך נרחיב בהמשך.

ישנם מספר פרמטרים אשר יש לקחת בחשבון בהפקת אירוע שבת חתן בקהילה:

1. תיאום בית כנסת לתפילה ועלייה לתורה

2. ארוחות למשפחות החתן כלה ולחברים הקרובים ולעיתים לחוג החברים והמכרים.

3. קידוש שלאחר התפילה לכלל הקהילה המתקבצת בבית הכנסת

4. מציאת מקום לינה למשפחת הכלה ולחברים

5. ארגון עונג שבת ומקום למלווה מלכה במוצ"ש (במידה והמשפחה רוצה).

6. תיאום ואופרציה עם כל הגורמים הנ"ל כגון: גבאי בית הכנסת לתיאום העליות לתורה וביצוע הקידוש למתפללים, קייטרינג לקידוש והארוחות, יצירת קשר עם משפחות ושכנים אשר יאתרו לבקשת אירוח האורחים שלכם.

7. תקציב: עיקר ההוצאה הינה על שירותיי הקייטרינג.

שבת חתן –במלון

שבת חתן בבית מלון מתאימה לאלו המחפשים אירוע אינטימי יותר המשתף את הסביבה הקרובה יותר לחתן והכלה ומאפשרת גיבוש והיכרות של המשפחות במהלך סופ"ש של שבת שלמה.

המשפחה מזמינה אירוע של שבת חתן בבית מלון אשר כולל בו את החדרים, ארוחות, בית כנסת, ואולמות ע"פ דרישת המשפחה לקבלת פנים, עונג שבת ומלווה מלכה. הבחירה לעשות את שבת החתן בבית מלון משחררת את בני המשפחה מכל התיאומים והאופרציה המורכבת שיש בשבת קהילה.

כדי להתמקד באירוע עצמו ובמתן תשומת לב לאורחים ולהשתחרר מכל הדאגות והריצות מסביב. מומלץ להיעזר בסוכן תיירות המתמחה בתחום של הפקת אירועים כשבת חתן בבתי מלון.

יתרונות הסוכן המתמחה בתחום הפקת שבתות חתן:

1. נותן אינפורמציה אמינה על מגוון בתי מלון המתמחים בהפקת שבתות חתן , ע"פ מספר פרמטרים: איזור גיאוגרפי, מלון פתוח וירוק או מלון עירוני – מגדל, רמות שונות של מלונות, כשרות רבנות או דרישה מיוחדת לגלאט. אולמות, בית כנסת ועוד..

2. קביעת תקציב ע"פ כל הפרמטרים.

3. ליווי הקבוצה במהלך סופ"ש של השבת חתן ותיאום עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת לשחרר את המשפחה מלרוץ אחר נותני השירות.

4. הכנת תוכניה לאירוע בהתאם ללוח הזמנים, ציון מיקום אולמות לאוכל ולתפילה ולכל פעילות נוספת שהמשפחה רוצה.

5. המלצות והנחיות לשדרוג האירוע ע"י מנחים, חזנים, שי בחדרים, מעצבי פרחים, ברכונים ועוד...

תהליך הפקת האירוע הפקת שבת חתן, בר/בת מצווה, יכולה להיות מייגעת ורצופה בכיתות רגליים ובדיוק בשביל זה היתרון בסוכן העושה זאת בשבילך ובמקומך – להקל עליכם את בניית החגיגה המיוחדת שלכם.

בהפקת שבת בר/בת מצווה מאוגדים גורמים רבים בתחומים רבים וכעת נציג בפניכם את מה שעומד בפניכם:

• בחירת בית מלון – בעיר / באזור ירוק / מיקום גיאוגרפי וכדו'.
• התפריט, כשרות, מזנון / הגשה.
• צילום / וידאו.
• מזכרות והפתעות, עיצוב בשוקולד.
• דרשות.
• מצגת / סרטון.
• רשימת מוזמנים.
• הזמנה.
• מנחה / זמר.
• עיצוב שולחנות, פינת הדלקת נרות ועוד...

כל זאת ועוד, סוכן תיירות בעלת ניסיון רב בהפקת אירועים משפחתיים וקהילתיים, מהווה את החוט המקשר בין כל הגורמים כדי להביא את האירוע שלכם לשיא.

www.matantours.co.il/


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י אייל מתן שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  ליסבון  | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2024 - 2006  [email protected]