חיפוש מאמרים

11864 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
הקלטת שיר

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: הצהרת הון יעוץ מס הצהרות הון דוחות

נושא המאמר: הצהרת הון-מה זה?
מאת: איריס מרום יועצת מס מוסמכת   שמור מאמר למועדפים


כל עצמאי הרשום ברשויות המס מקבל אחת לכמה שנים דרישה להצהרת הון.
מה היא בעצם הצהרת הון?
ניתן להגדיר את המושג הצהרת הון כ"מאזן" של עצמאי. מדובר למעשה בדוח המפרט את כל הנכסים שיש ברשותכם כלומר מקרקעין,רכבים,כספים בבנקים וכו' ולעומתם את ההתחייבויות שלכם כגון-רכישות בכרטיסי אשראי,משכנתא וכו' ואת הוצאות המחיה שהיו אמורות להיות לכם במהלך השנים שבין ההצהרות.
כשדוח כזה מוגש לרשויות אחת לכמה שנים קיימת האפשרות לבדוק מה השתנה אצלכם מאז ההצהרה הקודמת והאם שילמת את המיסים שהייתם אמורים לשלם או שמא היו לכם הכנסות עליהן לא דיווחתם ולא שילמתם מס.
הדרישה להצהרת הון נשלחת בדואר לכתובת הנישום. יש למלא אותה ולהחזירה תוך 120 יום מיום הדרישה בצירוף כל המסמכים הנדרשים.
אי הגשה במועד שנקבע גוררת אחריה קנס כספי.
כאן המקום לציין שניתן לבקש דחיה למועד ההגשה במידה ומתעורר קושי בהשגת מסמכים מסוימים.

מומלץ מאוד לא להגיש הצהרת הון לבד אלא לגשת לבעל מקצוע כמו יועץ מס או רואה חשבון כדי שיערוך אותה וזאת מפאת מורכבות הנושא ורגישותו, מה עוד שחשוב מאוד להקפיד על רמת דיוק גבוהה שכן פערים גדולים בין הצהרות ההון יגרמו ברוב המקרים למצב בו תיאלצו לשלם סכומי כסף ניכרים כמס על הכנסות שלו דווחו.

האישורים הנדרשים לצורך הגשת ההצהרה רבים וכוללים בין היתר:חוזים לרכישת נכסים, חוזי שכירות, אישורי יתרות מהבנקים, ח-ן קניה של רהיטים או תכשיטים, אישורים על קנייה ומכירה של רכבים, אישורים על קבלת ירושות או מתנות ועוד.


maromtax.com


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י איריס מרום יועצת מס מוסמכת שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון | מטבחי יוקרה | חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!