חיפוש מאמרים

12052 מאמרים - מנוע לחיפוש מאמרים - פרסום מאמרים חינם

חפש מאמרים המתחילים באות:    א  ב  ג  ד  ה  ו  ז  ח  ט  י  כ  ל  מ  נ  ס  ע  פ  צ  ק  ר  ש  ת 

    עמוד הבית
»   הוסף מאמר חינם!
»   קישורי מידע
»   הוסף למועדפים
»   הפוך לדף הבית
»   צור קשר
»   פרסום באתר
»   מאמר מעניין בנושא:
פיזיותרפיה כטיפול בחבלות בחגורת הכתפיים

    קישורי טקסט (לפרטים)
קישור טקסט ממומן | לפרסום -לחץ כאן
עד 15% הנחה על השכרת רכב בחו"ל, מהחברות הגדולות בעולם, לחצו ל Rentingcar

הזמנת מלונות ביעדים האטרקטיבים ביותר ללא עמלות הזמנה!
מאמרים נוספים: קישוט רכב לחתונה קישוט רכב חתן כלה קישוט מכוניות לחתונה קישוטי רכב

נושא המאמר: קישוטי רכב חתן כלה – הדרכה מעשית שלב אחר שלב
מאת: קישוטי רכב לחתונה - הפונפון   שמור מאמר למועדפים


קישוט רכב לחתונה מתבצע בדרך כלל ע"י מעצבי אירועים, חנויות פרחים ומקשטי רכבים מקצועיים. זוגות המעוניינים לחסוך בעלות קישוט רכב החתונה שלהם, קונים מספר סרטים ויוצרים קישוט רכב לחתונה בעצמם.
זה אמנם זול מרכישת שירותי קישוט רכב מגוף מקצועי, אבל התוצאה הסופית ברוב המקרים חובבנית למדי.
בשורות הבאות נלמד אתכם כיצד מקשטים רכב חתונה.

מתחתנים, בשעה טובה. בהנחה שסיימתם את כל ההכנות הדרושות לחתונה ונשאר לכם לבחור רק קישוטים לרכב לחתונה, בשורות הבאות נייעץ לכם כיצד תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

קרוב לוודאי שלא הייתם רוצים שלאחר כל ההשקעה במרכיבי החתונה השונים, דווקא רכב החתונה שמסיע אתכם לצילומים ומביא אתכם לחופה ייראה מגוחך ומצחיק. הלא כך?

ניתן להניח שכאשר הזמנתם שמלת חתונה לא תפרתם אותה בעצמכם, וכשחיפשתם תקליטן לחתונה לא הבאתם חבר חובב מוזיקה. סביר גם שלא בחרתם את השכן ממול עם המצלמה החד פעמית שישמש צלם אירועים, ומאוד הגיוני שכששכרתם אולם חתונות או גן אירועים לא הזמנתם מקום פשוט ומוזנח.
ככל הנראה בחרתם את מרכיבי החתונה האחרים כך שיהיו ברמה סבירה ומעלה, והייתם נכונים לשלם קצת יותר תמורת איכות ומקצועיות. אם כך, ראוי שבחירת קישוטים לרכב החתונה תיעשה באופן מוקפד אף היא.

ישנן שלוש דרכים עיקריות לטפל בנושא קישוטים לרכב חתונה ולדאוג שהרכב שלכם ייראה טוב:

1. הדרך הנוחה ביותר היא לרכוש שירות קישוטי רכב לחתונה ממקשטי רכב מקצועיים. בדרך זו אתם בוחרים קישוט לרכב ממגוון האפשרויות שמציעים מקשטי הרכב, קובעים שעה נוחה ומזמינים את מקשטי הרכב לביתכם. זה עולה קצת יותר אבל זה שווה כל שקל.
2. תוכלו גם לרכוש ערכת קישוט לרכב באינטרנט או בחנות לסרטי אריזה ולהתקין אותה בעצמכם על הרכב.
3. הדרך הזולה ביותר היא ליצור ולקשט בעצמכם את רכב החתונה. בשורות הבאות נדריך אתכם צעד אחר צעד כיצד עושים זאת נכון ונמנעים משימוש בנייר דבק.

הקישוט אותו תלמדו להכין עשוי מבד טול לבן הנפרש באלכסון על הרכב לחתונהׁ (ניתן לחלופין להשתמש בשלושה סרטי קישוט הפרושים באלכסון). את הקישוט המקורי תוכלו לראות באתר של "הפונפון" תחת השם טריו.
שימו לב שהקישוט שתכינו עושה שימוש בפונפונים שנוצרו באופן מקצועי ולכן יש הבדל בתוצאה הסופית.

תהליך הקישוט די פשוט. לאחר שבד הטול יוצמד לרכב אתם תקשרו פונפון בינוני בקדמת הרכב ופונפון בינוני באחורי הרכב. על כל אחת מדלתות הרכב תקשרו פונפון קטן. לסיום, תשדכו פרנזים לכל אחד מהפונפונים ששמתם על הרכב. זה אולי נשמע מסובך אבל בהמשך תגלו כמה זה פשוט.

כיצד מכינים את הפונפונים?

לפני שאתם מתחילים ביצירת קישוט לרכב חתן כלה, עליכם להכין את האלמנטים השונים.
האלמנט הקשה ביותר להכנה הוא הפונפון העשוי מסרטי קישוט. במאמר זה לא נלמד אתכם להכין פונפון מקצועי, אלא נציע לכם דרך אחרת ליצור פונפון. התוצאה פחות מקצועית אך היא עדיין סבירה.

קחו 5 סרטי משיכה בינוניים, פתחו כל סרט לפונפון קטן וחברו את כל החמישה לפונפון אחד גדול.
שימו את הפונפון בצד והכינו פונפון נוסף באותה דרך. כעת פתחו 4 סרטי משיכה נוספים שכל אחד מהם יהווה פונפון קטן שייקשר לדלת אחרת.

הכנת האלמנטים לפני תחילת הקישוט

תחילה עליכם להצטייד במספר אביזרים:

1. בד טול לבן. את הבד תוכלו לרכוש בחנות בדים. בקשו מהמוכרים בד טול לבן עבה שרוכבו לפחות מטר אחד ואורכו 7 מטרים לפחות. ציינו שהוא עבור קישוט לרכב חתונה (אם בחרתם לימוזינה לחתונה קנו בד ארוך יותר).
2. גליל סרט קישוט לבן ברוחב 5 ס"מ. לכו לחנות המתמחה במכירת סרטים לקישוט (כדי למצוא חנות כזו הקלידו בגוגל "סרטי קישוט" ובחרו את החנות הקרובה אליכם ביותר). בקשו סרט קישוט רכב חתן כלה. סרט זה ישמש כתחליף לבד הטול ובנוסף תכינו ממנו את הפרנזים.
3. כ- 15 סרטי משיכה גדולים. סרטים אלה ישמשו אתכם ליצירת פונפונים בינוניים ולהכנת פונפונים קטנים לדלתות הרכב. סרט משיכה מגיע כאלמנט שטוח וכאשר מושכים את הרצועות המיועדות לכך, נוצר פונפון קטן.
4. כלי העבודה שלכם יהיו מספריים ושדכן.

התקנת הקישוטים על הרכב:

התקנת קישוטי רכב באופן עצמאי מצריכה כ- 45 דקות בלבד. להתקנה קלה ומהירה מומלץ לעקוב אחר ההוראות. שימו לב שההוראות מסבירות כיצד לקשט את הרכב כאשר משתמשים בבד טול ולא בסרטים.

1. ראשית, שטפו היטב את הרכב, ייבשוהו והחנוהו במקום מקורה. הוציאו וסדרו את כל הקישוטים וכלי העבודה לפניכם.
2. קחו את הטול וקשרו אותו היטב לנקודת עיגון יציבה בתחתית החלק הקדמי שמאלי של הרכב.
3. מתחו את הטול באלכסון לכיוון החלק האחורי של הרכב וקשרו היטב לנקודת עיגון יציבה בחלק התחתון.
4. קחו אחד מ- 2 הפונפונים הבינוניים (אותם יצרתם מסרטי המשיכה) וקשרוהו היטב לטול בחזית הרכב, בנקודה הממוקמת מעט מעל הפנס הקדמי השמאלי, על שטח מכסה המנוע. וודאו שהפונפון קשור בחוזקה. לחיזוק החיבור בין הפונפון לבין בד הטול שדכו במספר נקודות את רצועות הפונפונים לבד הטול.
5. קחו את הפונפון הבינוני השני וחברוהו באותו האופן לבד הטול בנקודה הממוקמת על תא המטען מאחור. לחיזוק החיבור בין הפונפון לבין הבד, שדכו במספר נקודות את רצועות הפונפונים לבד.
6. קשרו היטב כל אחד מארבעת הפונפונים הקטנים בעזרת הרצועות לידיות דלתות הרכב.
7. כעת קחו את הפרנזים שיצרתם ושדכו כל אחד מהם לפונפון אחר, כך שכל ששת הפונפונים שעל רכב החתונה יתהדרו בפרנזים.
8. ודאו שכל מרכיבי הערכה קשורים היטב. סעו בזהירות ובמתינות.

המאמר נכתב ע"י הפונפון – קישוט רכב לחתונה.
הפונפון מתמחה בייצור ערכות קישוטי רכב לחתונה, קישוטים לרכב חדש, קישוטי רכב לעסקים, קישוטי רכב בבית הלקוח, השכרת פורשה לחתונה ולכל אירוע ועוד.
חדש – מכירת זיכיונות להקמת עסק עצמאי לקישוט רכב לחתונה. פרטים נוספים באתר.
נשמח לקבל את תגובותיכם למייל: contact@haponpon.co.il
WWW.HAPONPON.CO.IL

www.haponpon.co.il


מאמר זה נוסף לאתר "ארטיקל" מאמרים ע"י קישוטי רכב לחתונה - הפונפון שאישר שהוא הכותב של מאמר זה ושהקישור בסיום המאמר הוא לאתר האינטרנט שבבעלותו, מפרסם מאמר זה אישר בפרסומו מאמר זה הסכמה לתנאי השימוש באתר "ארטיקל", וכמו כן אישר את העובדה ש"ארטיקל" אינם מציגים בתוך גוף המאמר "קרדיט", כפי שמצוי אולי באתרי מאמרים אחרים, מלבד קישור לאתר מפרסם המאמר (בהרשמה אין שדה לרישום קרדיט לכותב). מפרסם מאמר זה אישר שמאמר זה מפורסם אולי גם באתרי מאמרים אחרים בחלקו או בשלמותו, והוא מאשר שמאמר זה נוסף על ידו לאתר "ארטיקל".

צוות "ארטיקל" מצהיר בזאת שאינו לוקח או מפרסם מאמרים ביוזמתו וללא אישור של כותב המאמר בהווה ובעתיד, מאמרים שפורסמו בעבר בתקופת הרצת האתר הראשונית ונמצאו פגומים כתוצאה מטעות ותום לב, הוסרו לחלוטין מכל מאגרי המידע של אתר "ארטיקל", ולצוות "ארטיקל" אישורים בכתב על כך שנושא זה טופל ונסגר.

הערה זו כתובה בלשון זכר לצורך בהירות בקריאות, אך מתייחסת לנשים וגברים כאחד, אם מצאת טעות או שימוש לרעה במאמר זה למרות הכתוב לעי"ל אנא צור קשר עם מערכת "ארטיקל" בפקס 03-6203887.

בכדי להגיע לאתר מאמרים ארטיקל דרך מנועי החיפוש, רישמו : מאמרים על , מאמרים בנושא, מאמר על, מאמר בנושא, מאמרים אקדמיים, ואת התחום בו אתם זקוקים למידע.

 

 

 


 

 להשכיר רכב

 הזמנת מלון בחו"ל

 הזמנת מלון בישראל

 אתר איי יוון

 מדריך איטליה

 מלונות בניו יורק

 מדריך לאס וגאס

 המלצות על נופש

 המלצות על פריז

נדל"ן ביוון


 
 
 

 

איי יוון | אתונה |  עסקים למכירה | גרפולוגיה משפטית | כרתים | איטליה | הזמנת מלון |  חבל זגוריה | זמן טיסה |  הזמנת טיסה | השכרת רכב בחו"ל

 

 

 

 

 

ארטיקל מאמרים 2015 - 2006  clickgoseo@gmail.com מנוע חיפוש מאמרים ארטיקל, כבר בן 8 שנים!